Provident půjčky mění životy!

V životě každého z nás jsou občas pády, přehmaty a zaškobrtnutí. Někteří se z těchto životních události dostávají poměrně rychle a snadno a ani si neuvědomí, že právě překonali něco hrozného. Naopak jiní v těchto situacích setrvávají i několik let, protože se prostě ne a ne dostat z toho zamotaného kruhu ven. Jednou takovou osobou je i paní Ludmila Hubálková, která nás pozvala přímo k sobě domů. Skromný byt, jednoduché vybavení, zastaralý nábytek – takto to vypadá u paní Ludmily, která dodává: „Takhle už to tu mám dvacet let. Potřebovala bych všechno vyměnit a zrenovovat, ale prostě na to nemám peníze,“ povídá a přitom nám podává šálek kávy.Provident půjčky vám pomohou!

Poradili jsme tedy paní Ludmile, aby vyzkoušela Provident půjčky. Ty ji zaručeně z největších finančních problémů pomůžou a navíc si bude moct zrekonstruovat celou domácnost. Paní Ludmila tak tedy učinila a sjednala si Provident půjčku na maximální částku, kterou Provident nabízí, a to 80 000 korun. Za deset tisíc splatila všechny své dluhy, zaplatila všechny faktury a účty. Zbytek, tedy 70 000 korun použila na rekonstrukci domácnosti. Ve výprodeji si koupila zbrusu novou sedačku za 5 000, skříně a nový nábytek do celého bytu za 20 000, zrekonstruovala kuchyň za 25 000 a zbytek investovala do koupelny. Vše tedy utratila a ještě jí zbylo pár korunek, aby si obohatila i svůj šatník.

nuzree / Pixabay

Po půl roce od Provident půjčky

Po půl roce jsme se opět vrátili k paní Ludmile, abychom zjistili, jak si teď žije. V jejím bytě to vypadá nádherně! Všude moderní, vzdušné vybavení. Vše je čisté a ještě vonící novotou. Nikde byste nehádali, že ještě před půl rokem to zde vypadalo téměř jako někde ve squatu nebo u bezdomovců. A co na to paní Ludmila: „Nevím, jak bych vyjádřila vděčnost, kterou k Providentu cítím. Bez nich bych rozhodně nebyla tam, kde jsem teď. Díky penězům jsem mohla splatit všechny mé dluhy a konečně jsem mohla začít od začátku s čistým štítem! Před půl rokem se mi rozhodně změnil celý život!

Štítky: , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Provident půjčka: Spočítejme si ji » Půjčíme vám rychle - 7.5.2014

    […] znáte společnost Provident (psali jsme již dříve), a tutově víte, že poskytuje půjčky. Co ale nejspíš netušíte, že to není pouze jeden […]

  2. Bezhotovostní půjčky od Provident - 26.5.2014

    […] Provident půjčky mění životy lidí a s nabídkou půjček od Providentu se dnes setkáváme prakticky na každém korku. Nabídky půjček nalezneme nejen v tištěné inzerci, ale také na internetu. Právě internet zaznamenal v posledních letech vzrůstající poptávku po půjčkách všeho druhu. Není tak podivem, že s nabídkou půjček přes internet setkáváme i u Providentu. O Provident půjčku můžete zažádat jednoduše přes internet a to pomocí online žádosti. Můžete si tak vyřídit půjčku velmi snadno za pár minut. S Provident půjčkou si tak šetříte nejen starosti s vyřizováním půjčky, ale především svůj čas. Podstatná část žadatelů o půjčku volí Provident ale z důvodu osobního přístupu. Půjčky o Providentu Vám totiž nabízí peníze i v hotovosti až domů. Pokud tedy nechcete peníze na bankovní účet, můžete zvolit tento typ nabídky a peníze Vám budou v případě schválení doručeny až k Vám domů. Také se splácením půjčky si nemusíte dělat velké starosti, úvěrový poradci si pro splátku přijdu také až k Vám domů a vše Vám tak pomohou vyřešit. […]

Přidejte odpověď