Jaké hlavní výhody přináší binární opce demo účet?

Vyzkoušejte binární opce
geralt / Pixabay

Pokud se chceme pustit do investic v oblasti binárních opcí, jistě je třeba nejprve zřídit si účet a začít využívat konkrétní platformu. Zřízením účtu máme samozřejmě na mysli registraci u konkrétního brokera, který na našem trhu tuto možnost nabídne. Ten nám následně umožní stáhnout si obchodní platformu, prostřednictvím které si binární opce demo účet jednoduše aktivujeme. Známou a poměrně oblíbenou volbou je určitě broker XTB, který uvádí: „Obchodování bez rizika na demo účtu s virtuálním vkladem 200 000,- Kč“ Pojďme se však podívat na konkrétní výhody, které takové obchodování má.

O své peníze nepřijdeme

Standardní investování je logicky činnost, která může být spojena hned s několika riziky. Pokud bychom měli být konkrétní, potom musíme říci, že binární opce demo účet tato rizika jasně eliminuje. A proč a čím? Samozřejmě proto, že obchodujeme jenom s virtuálními penězi a nikoliv tedy s těmi svými. Je sice pravdou, že tak nemůžeme nic získat, ale zároveň nemůžeme ani nic ztratit. A hlavně v začátcích jsou rizika toho, že o peníze přijdeme, skutečně poměrně vysoká. Proto mnoho lidí, kteří v této oblasti začínají, samozřejmě možnost kvalitního demo účtu pravidelně volí.

Naší volbou pro obchodování s binárními opcemi je broker Stockpair. Vyzkoušejte ho i vy.

Binární opce demo účet nám umožní vyzkoušet si strategie

Druhým pozitivem, které samozřejmě souvisí s možností využití demo účtu, je to, že si budeme moci vyzkoušet různé strategie, které se budou týkat právě našeho obchodování. I to má svých několik výhod, a tak je to ideální volba, jak se připravit na vše, co může souviset s reálnými obchody. A pokud o strategiích mluvíme, máme na mysli hlavně to, v jakém segmentu budeme obchodovat. Mezi nejvyužívanější patří:

  • Akcie
  • Komodity
  • Měnové páry
Zajímavý článek:  Je vhodné žádat o půjčku bez zaměstnání?

Se strategií ale souvisí třeba i to, jakou budeme volit expiraci, tedy konkrétně platnost opce. I to souvisí s tím, jakou strategií se budeme konkrétně ubírat. Zapomínat ale nesmíme ani na výše vkladu, který souvisí především s minimální částkou, kterou si zvolíme.

Stejně jako na reálném účtu

Na co určitě nesmíme zapomenout, to je informace o tom, že binární opce demo účet je dokonalým obrazem účtu reálného. A co to pro nás znamená? Samozřejmě informaci o tom, že trh se chová naprosto stejně, jako v reálném světě. Nečekají nás tak žádné modelové a naprogramované situace, ale všechny takové, které nás čekají v reálu. I to je samozřejmě ideální ve chvíli, pokud chceme investování trénovat.

Ačkoliv pozitiva jsou jasná a i my možnost bezplatného a dostupného demo účtu hodnotíme pozitivně, přesto je třeba nezapomínat na to, že stále to nejsou vaše peníze. Můžete tak více riskovat, stejně jako více dávat průchod emocím a vaší intuici. K tomu by však v reálu docházet nemělo a proto jsou demo účtu vhodné skutečně ideálně pro prvotní vyzkoušení a trénink.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..