Nebankovní hotovostní půjčky do domu

I když z posledních několik let vzniklo na českém trhu plno nových společností a zejména produktů, co se nebankovních půjček do domu týče, stálým lídrem v této oblasti je Provident, původně anglická společnost, jež v Česku působí již od roku 1997.
Charakteristiku půjčky od Providentu vyjadřuje nabídka na jejich stránkách: “Půjčka od Providentu je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze. Půjčujeme od 4 000 do 80000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.” (citace http://www.provident.cz/)

Nebankovní hotovostní půjčky do domu nabízí Provident

Provident se do širokého podvědomí dostal právě díky svým hotovostním půjčkám tedy nebankovní půjčkám do domu, kdy zákazník není nucen, aby někam docházel, obchodní zástupce jej navštíví v místě bydliště, a sepíšou smlouvu o půjčce do domu. I když má Provident mnoho konkurence v oblasti hotovostních půjček, u půjček do domu tomu tak není, protože poskytovatelé půjček se soustředí především na online vyřízení, se zasláním peněžní částky na bankovní účet.

Proč je Provident jedinečný

A to je právě to, co v mnohém drží stále Provident na špici nebankovních půjček. Nebankovní hotovostní půjčky do domu. jsou jedním z nejvíce  využívaných finančních produktů této společnosti. V sítí poboček, jednotlivých oddělení a týmů, které o klienta pečují je naprostý soulad a propojení, takže jakmile klient o půjčku do domu zažádá, v následujících chvíli poté je kontaktován obchodním zástupcem, aby se tak domluvili, kdy půjčku do domu sjednají. To znamená, že klient může mít svoji hotovost z půjčku do domu za velice krátkou dobu, většinou do druhého dne, často však i hned ten den.

Zajímavý článek:  Čím je charakteristický nebankovní úvěr a kdo ho poskytne?

Lichváři? To snad ne

Půjčky do domu od Providentu jsou občas označovány jako lichvářské praktiky.

Jenže to není až tak úplně pravda. Klient si spolu s půjčkou hradí i aktivity právě spojené s půjčkou do domu. To s sebou nese i fakt, že ho každý týden navštěvuje obchodní zástupce, což je součástí půjčky do domu a další administrativní úkony. To vše stojí nemalé peníze a proto je nutno tímto půjčku do domu obdařit.

Sankce za neplacení?

Navíc pokud klient vynechá splátku, pak mu není účtován sankční poplatek, což by jiné společnosti okamžitě učinily. Samozřejmě je nutné se navrátit k pravidelným splátkám a nedoplatek, který vlivem nesplacení nějaké splátky u půjčky do domu vznikl, uhradit. Pokud by problém trval delší čas, mohl by následovat jiný postup, který již sankcemi, dle platných smluvních podmínek může být opatřen.

Provident tak přistupuje ke svým klientům s maximální péčí a snaží se jim porozumět, pokud zrovna mají finanční potíže.

Kdo by však této služby u půjčky do domu zneužíval, pak by mohlo postihnout nemilé překvapení, v podobě například soudního vymáhání.

Půjčky do domu

Půjčky do domu od Providentu jsou na trhu stále oblíbené a vzhledem k tomu, že společnost jde s dobou, své dominantní postavení na trhu v oblasti nebankovních půjček do domu viditelně upevňuje.

Provident pujcky - tabulka splatek - kalkulacka
Provident půjčky – tabulka splátek – kalkulačka

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..