Nebankovní půjčky bez doložení příjmů – ideální nejenom pro nezaměstnané

Nebankovní půjčky - Cetelem
Nebankovní půjčky bez doložení příjmů – Cetelem

Doba je nejistá a nezaměstnanost rok od roku stoupá. To se sebou přináší řadu problémů, které jsou jasně spojeny s tím, že je stále více lidí, kteří jsou bez práce. Přesto ale někteří z nich mají plány, nebo třeba závazky, a tak potřebují půjčit peníze. A zatímco banka je v mnoha případech odmítne, je zde i druhá možnost, a tou jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů. Ty můžeme najít v několika variantách, které si nyní zmapujeme.

Nejrychlejší nebankovní půjčky bez doložení příjmů – mikropůjčky

První možnost, která se přímo nabízí, je segment mikropůjček. Ten je charakteristický tím, že nemusíme dokládat příjem, nemusíme nikam chodit, ani se zdržovat jakýmikoliv papírovými žádostmi a dokumenty. Zkrátka stačí jediné, a to podat online nebo SMS žádost a následně počkat třeba pouze několik desítek minut na vyřízení. Následně jsou peníze odeslány na náš bankovní účet.

Výhodou této možnosti je určitě rychlost, s jakou je půjčka poskytnuta, nebo také celková jednoduchost. Naopak negativem mohou být menší částky pouze v řádech tisíců, měsíční lhůty splatnosti, ale i vysoké úrokové sazby. Ty často dosahují až třiceti procent za jeden jediný kalendářní měsíc.

Klasické nebankovní úvěry

Zde je třeba podotknout, že ačkoliv u nich je příjem často vyžadován, dá se tato povinnost obejít. A to třeba tak, že předložíme jenom bankovní účet a pokud máme dostatečné obraty, mohou nám být peníze dány. Druhou možností je ale i spolužadatel, kterého nebankovní půjčky bez doložení příjmů často umožňují vzít do dané žádosti a následně smlouvy. Vyzkoušejte i  aviva-pojistovna.cz/pujcky-bez-registru-a-poplatku/

Zajímavý článek:  Cetelem půjčka vám může pomoci v nesnázích

Tato varianta by se určitě doporučit dala, jelikož nabídne už desetitisícové částky na dobu měsíců i let a poměrně klasické úroky. Jedná se o ten úvěrový produkt, který se svou charakteristikou nejvíce přibližuje bankám – liší se však jednoduchostí celého procesu získání. Mezi společnosti, u kterých se o tuto formu úvěru dá žádat, patří třeba:

  • Home Credit
  • Provident
  • Cofidis
  • Cetelem

Půjčky ručené nemovitostí

Poslední varianta, která zaujme částkami, ale určitě nezaujme podmínkami. Pokud si žádáme, máme možnost dostat se na sumu až několika desítek milionů korun, a to bez nutnosti toho, abychom doložili náš příjem. Negativum, které je s touto možností spojeno, se však týká toho, že je třeba ručit nemovitostí. Tou sice může být pozemek, dům, byt, nebo třeba rekreační objekt, ale pokud my ani nikdo z našich známých ničím nedisponuje, peníze nedostaneme.

Navíc tato možnost patří mezi nejméně vhodné co do úrokových sazeb, tak i výhodnosti. A to třeba proto, že nabízené sumy jenom málokdy dosáhnou alespoň poloviny tržní hodnoty daných nemovitostí.

Pozor: Navíc nad námi stále je to riziko, že po několika nezaplacených splátkách o nemovitost rychle a jednoduše přijdeme.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..