Okamžité půjčky od Zaplo.cz

Potkala vás nepříjemnost a nemáte peníze? A právě teď byste přitom potřebovali udělat nějaký větší výhodný nákup? Nebo jste jej již udělali a teď vám nevyšly peníze do výplaty? Pro všechny podobné případy je tu společnost Zaplo.cz, která se specializuje na okamžité půjčky. Jak můžete půjčku získat a jaké podmínky musíte splnit? To se dozvíte o pár řádků níže!

Okamžité půjčky od Zaplo.cz – Jak na to?

Získat peníze je velice jednoduché, stačí na webových stránkách poskytovatele vyplnit online formulář, ve kterém si sami zvolíte výši okamžité půjčky a délku její splatnosti. Ta se může pohybovat od jednoho do třiceti dní. Výše půjčky, na kterou dosáhnete, je limitována tím, zda si u společnosti půjčujete poprvé nebo jste již tzv. prověřeným klientem.

V případě první půjčky můžete získat maximálně 5 000 korun, podruhé 7 000 korun, potřetí 10 000 korun. Budete-li si půjčovat peníze opakovaně, je maximální výše okamžité půjčky limitována 12 500 korunami. Minimální výše půjčky je vždy 500 Kč.

Schválení půjčky od Zaplo

Po registraci pomocí online formuláře, zaslání kopie OP a platby ve výši 1 Kč na účet poskytovatele, obdržíte obratem informaci, zda byla vaše půjčka schválena. V případě kladného vyřízení budou peníze převedeny do 15 minut na bankovní účet, ze kterého jste provedli svou ověřovací jednokorunovou platbu.

Aktuální informace k jednotlivým produktům naleznete i na stránkách facebook Zaplo.cz

Výhody Zaplo půjčky

Nespornou výhodou půjček od Zaplo.cz je rychlost, kterou probíhá schválení i převod peněz na účet. Přitom vše je velice snadné a naprosto pohodlné. Podmínky půjčky jsou naprosto jasné a neskrývají žádné skryté poplatky, ihned víte, kolik nakonec zaplatíte.

Zajímavý článek:  Pozor! Půjčka pro dlužníky může být i nevýhodná

Půjčku lze za poplatek, jehož výše je samozřejmě také předem známa, v případě potřeby i prodloužit. Navíc pro klienty, kteří si půjčují poprvé, má Zaplo.cz malý dárek – splatí-li svou půjčku řádně a včas, nebudou jim účtovány žádné úroky ani poplatky.


[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=372&aff_id=1074&source=pujcimerychlecz” size=”xl” style=”info”]Žádejte o půjčku od Zaplo.cz online[/button]


krátkodobá půjčka od Zaplo
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..