Jaké slevy přináší akční leták Kaufland?

Nakupjte ve slevě - leták Kaufland
Nakupjte ve slevě – leták Kaufland

Pokud máte rádi nákupy v supermarketech, potom určitě nezapomínejte na jeden z těch nejlevnějších, a to je Kaufland. I ten, stejně jako celá řada dalších samozřejmě nenabízí zboží jenom za své klasické ceny. Orientuje se také na nabídku výrazněji zlevněných produktů. Pokud bychom měli být v tomto směru konkrétní, nesmíme zapomenout na to, že je to právě akční leták Kaufland, který nám dané slevy přináší. Najít ho dnes můžeme na mnoha místech. A to třeba:

Co nám akční leták Kaufland nabídne?

A jelikož je tento supermarket poměrně velkým, s mnoha regály a velkou prodejní plochou, je jasné, že nabídne také velké množství věcí. Ostatně to dokládá i sdělení na samotném webu, které zní: „Obrovský výběr, křupavá čerstvost, prvotřídní kvalita a nízké ceny! To vše najdete v každé prodejně Kaufland. Objevte naše vlastní řady výrobků, stejně tak jako oceněnou kvalitu masa a masných výrobků značky K-Purland z naší vlastní produkce. Sortiment vybíráme pečlivě, tak abyste v našich prodejnách vždy nalezli přesně to, co hledáte!“ Pojďme se tedy podívat, co vše je k dispozici.

Rozhodně nechybí klasické balené potraviny

Začít je určitě třeba klasickou, a to v podobě balených potravin. Zde skutečně nabídne akční leták Kaufland vše, na co si jenom vzpomenete. A to od těstovin, přes různé konzervy, dochucovadla, přílohy, ale i řadu dalšího věcí. Navíc od různých světových i tuzemských výrobců a tak je v tomto směru rozhodně z čeho vybírat. Navíc dané potraviny mají i delší trvanlivost a tak se vyplatí si v rámci akce vytvořit větší zásobu, která nám vydrží na delší čas.

Zajímavý článek:  Co obsahuje a kde najdeme leták Bauhaus?

Nechybí ani potraviny čerstvé

Kromě balených nabídne akční leták Kaufland také čerstvé potraviny. Začít je určitě třeba segmentem ovoce a zeleniny, kterou najdeme hned u vstupu na prodejní plochu. I zde si můžeme být jisti bohatým výběrem, který mnohdy může znamenat také slevy až v řádech desítkách procent. Podobné je to také v oblasti pečiva. Protože řada prodejen má i vlastní pekárny, kde peče nebo dopéká pečivo, může v rámci letákových akcí některé ceny snížit skutečně velmi výrazně.

Do segmentu čerstvých potravin ale patří třeba také nabídka sýrů, nebo uzenin. Ty, který vám akční leták Kaufland přindá, koupit jednoduše u obslužného pultu. A to v množství, které potřebujete. A to ať už na rodinnou snídani, nebo třeba na obložené talíře, které budou spojeny s vaší oslavou.

Kromě potravin nechybí ani drogerie

Zajímavým segmentem je třeba také drogerie a další potřeby v domácnosti. Kaufland totiž není obchodní dům zaměřený čistě na potraviny a tak nabídne i tento segment. A to i ve svém letáku. To vše jasně ukazuje, že ať už potřebujete cokoliv, mnohdy se rozhodně vyplatí počkat si, až bude zboží v akci. Mnohdy ušetříte desítky, stovky, ale i tisíce korun.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *