Půjčky do 3000 ihned online – to je Click Credit

Půjčky od Click Credit
stevepb / Pixabay

Potřebujete opravdu urgentně peníze? Díky společnosti Click Credit můžete mít částku do 3 000 korun v rukou doslova za pár minut. Vyzvednout si ji můžete v podstatě v každé trafice – podmínkou je jen to, že na dané pobočce musí mít online terminál SAZKY. Jaké výhody s sebou nesou půjčky do 3000 ihned online od společnosti Click Credit?

Podmínky půjčky do 3000 ihned online

Click Credit vám půjčí částku do 5 000 korun. Podmínkou je váš věk nad 18 let, samozřejmě způsobilost k právním úkonům, platný občanský průkaz a bankovní účet vedený na vaše jméno. Doložíte-li i platný ISIC průkaz, kterým prokážete, že jste studující, bude vám poskytnuta půjčka do výše 1 500 korun zcela zdarma. Zatímco půjčky do 3 000 ihned online jsou vypláceny na terminálech SAZKY na ruku, vyšší částky se poukazují pouze na váš bankovní účet.

Bezkonkurenčně nízké poplatky!

Za každou půjčenou tisícikorunu na 30 dnů uhradíte jako poplatek pouhých 33 Kč! Nemůžete půjčku vrátit ve sjednaném termínu? Zaplaťte jen 20% z půjčené částky a třicetikorunový poplatek za každý půjčený 1 000 a splatnost půjčky se prodlouží o dalších 30 dní za stejných podmínek. Nemáte ani 20% půjčky nebo nepotřebujete navíc celý měsíc? Zaplaťte jen 10% z půjčky + 30 korun za každou tisícovku a půjčka se automaticky prodlouží o 15 dní.

Zajímavý článek:  Online půjčka od zaplo.cz už do 15 minut!
Férové jednání je doménou společnosti Click Credit

Veškeré poplatky jsou fixně dány a neexistuje nic, co by vás na půjčce od Click Creditu mohlo později zaskočit. Dokonce i půjčku, na jejíž splatnost jste zcela zapomněli, nezaplatili ji ani neprodloužili, lze ještě prodloužit, což je u jiných společností možnost zcela nevídaná. Předem jsou dány i veškeré sankční poplatky za prodlení při splácení – činí vždy 10% z celkové půjčené částky, maximálně však 200 Kč, a to třikrát po sobě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *