Jaké parametry má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů
skeeze / Pixabay

Kompletní zjištění specifikace konkrétního úvěrového produktu by měla být naprostou samozřejmostí ve chvíli, kdy plánujeme půjčku sjednat. A jelikož dnes jsou velmi oblíbené takzvané mikropůjčky, je vhodné se podívat právě na to, jaké parametry má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů. Ten první se už skrývá v samotném názvu, jelikož se jedná o půjčku, která je krátkodobá a tak maximální termín může být 30 dní. Ne však nezbytně, jelikož většina poskytovatelů umožní jeho prodloužení. Jeden z poskytovatelů, kterým je CreditON poté na svém webu píše: „Co pro to udělat? Stačí jen před ukončením stanoveného termínu splatnosti zaplatit poplatek za prodloužení půjčky a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po kterém půjčku vyrovnáte. Termín splatnosti rychlé zápůjčky tak můžete odložit od 1 do 30 dní.

Jaké má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů podmínky získání?

I zde musíme být objektivní a tak řekneme, že podmínky jsou opravdu velmi benevolentní. To znamená, že není třeba splnit téměř nic, co známe z klasického bankovního segmentu. Nemusíme dodávat informace o zaměstnání, ani o našem příjmu, stejně jako není třeba dokládat výpisy z nebankovních a nebankovních registrů. Díky tomu může být půjčka vhodná i pro:

Několik podmínek ale přece jenom zůstává, a taj je nutné být plnoletý, mít tuzemské státní občanství a samozřejmě také mít trvalé bydliště na území České republiky. Nic více však už není nutné splňovat.

Zajímavý článek:  Hledáte lokální možnost úvěru? Zkuste půjčky Liberec

Žádost i vyřízení jsou jednoduché

Co samozřejmě musíme také zmínit, to jsou informace o samotné žádosti a procesu vyřízení. Požádat si o peníze je možné buď online, nebo prostřednictvím SMS zprávy, která je zaslána na číslo daného poskytovatele. A jelikož proces schválení probíhá většinou online, není třeba kamkoliv chodit, či se zdržovat jakýmkoliv papírováním. V tomto směru se tak krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů může pyšnit vyřízením třeba v řádech několika minut, což vede k tomu, že je ideální i k řešení aktuálních finančních problémů.

Naše hodnocení je tak zcela určitě pozitivní, pouze je třeba zaměřit se na výši úrokových sazeb, která někdy bývá větší, než je obvyklé. Naopak benevolentní podmínky a rychlé vyřízení nemá na bankovním, ani na nebankovním trhu konkurenci.

Pozor na komplikace

Na závěr je třeba dodat, že mohou být společnosti, které vyžadují třeba zaslání kopie občanského průkazu, nebo registrační korunový poplatek. Ačkoliv v tomto směru to může být poměrně klasická cesta k ověření, je třeba mít na paměti to, že celý postup získání půjčky to může výrazným způsobem zbrzdit. Pokud tedy na peníze spěcháte, je dobré vybírat takové poskytovatele, kde získáte peníze skutečně přesně tak, jako jsme popsali výše.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *