Které typy půjček jsou bez dokladů o příjmu?

Existuje několik typů půjček a dělí se nejen podle výše půjčené částky, ale i podle druhu, na co jsou peníze z půjčky použity a mnoho dalších dělení. V dnešní době však většinu z nás zajímá půjčka bez potvrzení o příjmu, protože buď někdo příjem nemá, anebo má, ale nemůže doložit a dále jsou tu i ti, kteří svůj příjem nechtějí dokládat proto, že odmítají žádat zaměstnavatele o tato potvrzení, z důvodů diskrétnosti.

Diskrétnost u půjčky je důležitá pro mnohé žadatele

Asi nikdo z nás nemá zájem o tom, že má finanční půjčku a s tím velice často spojené finanční problémy, aby se taková informace dále veřejně šířila. Sice na tom není ani tak nic zvláštního, protože spotřební úvěry jsou mnohdy lákavé a většinu lidí tak donutí si věc na splátky bez navýšení pořídit, podobně jako půjčkou bez potvrzení o příjmu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Protože ne každá půjčka může být půjčkou bez potvrzení o příjmu, je nutné vědět, které to jsou. Hypotéky a dlouhodobé úvěry, ke kterým se lidé vážou prakticky na celý život, to nejsou, protože zde se posuzuje mnoho dalších faktorů a jestliže chce mít někdo v dnešní době vlastní bydlení, většinou mu také nic jiného nezbývá. Půjčka bez potvrzení o příjmu je však naopak tou, která je na krátkou dobu splácení. Obecně platí, že čím kratší, tím větší šance, že při žádosti se bude nejspíš jednat o půjčku bez potvrzení o příjmu.

Zajímavý článek:  Půjčky do 3000 ihned online – to je Click Credit

Krátkodobé půjčky

Půjčka bez potvrzení o příjmu je jistojistě krátkodobou půjčkou, jež je splacena velice rychle a stejně tak probíhá její vyřízení. U těch středně dlouhých úvěrů je pak situace individuální, záleží na okolnostech. Pokud jde o půjčku bez potvrzení o příjmu u banky, pak většinou musí být žadatel také dlouhodobý klient banky, že je mu za jistých okolností umožněna právě čerpaná částka úvěru a po u půjčky bez potvrzení o příjmu.

Přečtěte si také o výhodách a nevýhodách bankovních půjček.

Půjčka bez potvrzení o příjmu
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..