Okamžitá půjčka od Dattonel Cash

Okamžitá půjčka od Dattonel Cash
scross2601 / Pixabay

Pokud jste se dostali do finančních těžkostí a potřebujete okamžitě půjčit peníze, je pro vás dobrým řešením obrátit se na nebankovní společnost Dattonel Cash. Tato společnost nabízí specifický finanční produkt, kterému se lidově říká okamžitá půjčka.

Jaké jsou výhody této půjčky? Kdo o ni můžete zažádat a jakým způsobem probíhá její splácení? To vše a ještě mnohem více se dozvíte na následujících řádcích.

Okamžitá půjčka od Dattonel Cash a její výhody

Mezi výhody, které okamžitá půjčka Dattonel Cash nabízí, patří především expresní vyřízení, kdy peníze můžete získat téměř okamžitě po požádání o půjčku. Nemusíte dokazovat ani dokládat výši svého příjmu.

Společnost Dattonel Cash půjčuje v podstatě všem žadatelům, kteří mají trvalý pobyt na území města Ostravy nebo v jeho blízkém okolí. Toto specifikum umožňuje osobní přístup ke klientům.

Jak žádat o půjčku

Žádat o půjčku od společnosti Dattonel Cash můžete prostřednictvím online formuláře, který najdete na webových stránkách této firmy, nebo zkontaktujete firmu pomoci SMS zprávy.

Obchodní zástupce firmy vás navštíví ve vašem bydlišti, kde podepíšete stručnou a jasnou smlouvu a ihned osobně přeberete peníze. Nepotřebujete mít ani bankovní účet. Celý postup je velice jednoduchý a rychlý.

Zajímavý článek:  Půjčka bez doložení příjmů – seznamte se, prosím

Splácení půjčky

Okamžitá půjčka od Dattonel Cash musí být splacena do 30 dnů. Je zde však možnost tuto lhůtu dodatečně prodloužit. Podmínky půjčky jsou nastaveny tak, aby o ni mohl zažádat opravdu každý. V případě první půjčky je její maximální výše stanovena na 2 000 Kč, v případě druhé výpůjčky je možno čerpat částku 3 000 Kč a takto až do výše 5 000 Kč, které se poskytují pouze ověřeným klientům.

V případě, že dodržíte smluvní podmínky, si můžete půjčit kdykoliv bude potřeba znovu. Dodržení stanovené doby splatnosti je jediným parametrem, který poskytovatele zajímá, vše ostatní je vaší soukromou záležitostí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..