Jakou charakteristiku mají půjčky bez doložení příjmu online?

Kredito24 půjčka - diskuze
Recenze, zkušenosti, podvod – Kredito24 půjčka

Už dávno neplatí, že by žádost o půjčku, nebo následné vyřízení bylo spojeno s náročnou administrativou. Ačkoliv to často můžete čekat u bank, v rámci nebankovních společností je situace úplně někde jinde. Pokud budeme konkrétní, tak skvělým příkladem mohou být půjčky bez doložení příjmu online.

Ty jsou v dnešní době úvěrem, který je na našem trhu nejdostupnějším, jaký vůbec může existovat. Pokud tedy budeme chtít být konkrétní, je třeba se podívat na to, co nám mohou tyto půjčky nabídnout. A pozitiv je určitě více než dost.

Jednoduchá žádost i vyřízení – v tom jsou půjčky bez doložení příjmu online výjimečné
Právě ono slovíčko online je zárukou toho, že nemusíte čekat žádné složitosti. Nemusíte se bát toho, že byste snad museli kamkoliv chodit, nebo cokoliv složitě vyplňovat a podepisovat. Prvním krokem je totiž online žádost a její odeslání. Následně už se spouští automatický schvalovací proces. Ten může trvat několik desítek minut, ale stejně tak i dobu výrazně kratší. Třeba půjčka Kredito24 v tomto ohledu uvádí: „Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku a průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“

S jednoduchým vyřízením ale souvisí také podmínky, které se k úvěru vážou. Zde sice záleží na konkrétním poskytovateli, ale nutné je říci, že většina z nich má podmínky skutečně velmi podobné. A to v daném směru stačí:

  • Věk nad 18 let
  • Vlastní bankovní účet
  • Tuzemské státní občanství

Z toho vyplývá, že se není třeba bát ani nahlížení do registrů, ani není třeba bát se toho, že by snad bylo nutné dokládat informace o vašem zaměstnání, nebo příjmu. Požádat si tak může opravdu každý.

Zajímavý článek:  Creditsor vám vyhledá půjčky do 5 000 korun

Jaké sumy jsou k dispozici?
I ty samozřejmě budoucího žadatele zajímají nejvíce. Pokud zůstaneme v obecné rovině, je možné si půjčit částky okolo 500 – 10 000 korun českých. Ne vždy je ale takové maximum standardem, jelikož jsou poskytovatelé, kteří nabídnou v rámci své nabídky i 20 000 korun českých. Zde je ale třeba říci, že již prověřeným klientům. Co je poté nedílnou součástí dané půjčky, to je termín splatnosti. Tedy datum, do kterého je třeba peníze bezpodmínečně vrátit. Tento termín může být v rozmezí 1 – 30, ale stejně tak i 45 kalendářních dní. Kdo nestíhá, má možnost prodloužení daného termínu.

Kdy jsou půjčky vhodné?
Ačkoliv výhody jsou zřejmé, ne vždy je možné daný produkt doporučit. Pokud budeme chtít podat objektivní hodnocení, je třeba dát pozor hlavně na vyšší úrokové sazby. Ty totiž mohou být problémem daného typu půjčky.

Jinak ale lze úvěr doporučit, jelikož je určený především k řešení různých krátkodobých finančních problémů. K těm patří třeba neobdržená výplata, stejně jako komplikace spojená s nečekaným výdajem – ať už je jakýkoliv. Účel půjčky totiž není třeba nikomu dokládat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *