Jaké parametry výhody má půjčka online?

První půjčka zdarma - půjčky online
PublicDomainPictures / Pixabay

Na internet se dnes přesouvá doslova vše. Online totiž nakupujeme, stejně jako můžeme také komunikovat s přáteli, hrát hry, nebo se vzdělávat a využívat různých služeb. A to platí i v oblasti finančnictví, kdy je ideálním produktem půjčka online. Pokud bychom nejprve uvedli naše hodnocení, je třeba říci, že pokud se jedná o variantu bez úroků, je možné půjčku s klidným svědomím doporučit.

Pokud ale úroky budou aplikovány, je dobré si je důkladně spočítat, jelikož během měsíce můžete přeplatit i třetinu částky navíc. I proto je dobré v tomto směru vybírat opravdu důkladně. A to nejlépe ze společností, které nabídnou první půjčku zdarma. Jsou to:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditON

Kolik půjčka online nabídne peněz?

Obecně je tento segment splutý s nižšími částkami, ale ne vždy je tento fakt přesný a odpovídající. Vždy totiž záleží na konkrétním poskytovateli. První jmenovaný v našem přehledu nabídne sumu v rozmezí 500 – 10 000 Kč. U druhého se lze dostat až na částku 12 500 Kč a u třetího je maximum velmi zajímavých 20 000 Kč. Na druhou stranu musíme podotknout, že daná suma není dostupné ihned. Poměrně jasně to vysvětluje citace na stránkách poskytovatele, která zní: „Pokud si chcete půjčit částku nad 4 000 Kč, musíte být naším existujícím klientem a přihlásit se v Klientské zóně. První půjčka je jen do výše 4 000 Kč.

Zapomínat bychom ale neměli ani na splatnost, jelikož i ta je nedílnou součástí každé půjčky. V tomto ohledu musíme zmínit, že ta je poměrně krátká, v rozmezí 1 – 45 kalendářních dní. Všichni zmínění poskytovatelé ale umožní její prodloužení, a to i opakovaně. My však musíme podotknout, že se ne nemusí obejít bez poplatků.

Zajímavý článek:  Půjčky Hradec Králové - Profi Credit půjčka

Jednoduché podmínky lákají nejvíce

Pokud je něco, čím půjčka online láká nejvíce, potom to jsou určitě podmínky spojené se samotnou žádostí. V tomto směru stačí jenom tuzemské státní občanství, platný bankovní účet a také plnoletost. Nic více nebývá třeba. A tak nejenom že není nutné dokládat příjem, ale není nutné ani nahlížení do bankovních a nebankovních registrů. Stejně tak není nutné dokládat ani to, na co jsou peníze využity. A tak je na každém, za co získanou částku utratí.

S benevolentními podmínkami jde ruku v ruce také rychlost. Pokud není nutné posílat oskenované doklady totožnosti, nebo není nutné posílat registrační korunový poplatek, je vše vyřízeno téměř ihned. A to z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Víte, že … mnozí poskytovatelé dokonce daný čas vyřízení stlačili na několik minut?

A jelikož řada z nich využívá i několik bankovních účtů, může peníze poslat v rámci stejné banky, aby i u vás byly připsány do pár vteřin. I to je jedna z hlavních výhod tohoto segmentu, který láká nejenom žadatele, kteří se dostali do oněch finančních problémů. Je totiž určený každému.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *