Zuno půjčka – jakými parametry se pyšní?

Zuno nabízí bankovní půjčky
Zuno nabízí bankovní půjčky

Banka Zuno je poměrně mladou bankovní společností, ale rozhodně se nedá říci, že by neměla zázemí nebo zkušenosti. Spadá totiž do skupiny Raiffeisen Bank, což z ní dělá poměrně stabilního finančního partnera. A to jak v oblasti běžných účtů, tak i v oblasti úvěrových produktů, mezi které spadá mimo jiné také Zuno půjčka.

Hned první výhodou je určitě to, že se jedná o úvěr, který je neúčelový. V tomto ohledu tak můžete peníze využít skutečně na cokoliv jenom budete chtít. Bez nutnosti dokládat faktury, nebo účel použití.

Nejvýhodnější nabídka na trhu

Pokud aktuálně plánujete půjčku a hledáte tu nejvýhodnější na trhu, bude vám Zuno půjčka jasně vyhovovat. Důvod je v tomto směru jasný, jelikož banka garantuje nejvýhodnější nabídku na trhu.

Pokud ji nedokáže nabídnout, zaplatí vám 2 000 Kč. Ostatně to potvrzuje i na webu, kde píše: „Vše zařídíte jednoduše online a bez zbytečných poplatků. A navíc vám garantujeme nejvýhodnější nabídku, nebo vám dáme 2 000 Kč.“ A to je určitě dobrá zpráva pro každého, kdo nechce zbytečně přeplácet. V tomto ohledu musíme i mi říci, že díky tomu je náš názor na danou půjčku pozitivní a tak je také jasné, že tento úvěrový produkt můžeme doporučit opravdu téměř každému, kdo si chce půjčit výhodně.

Kolik Zuno půjčka nabídne a na jak dlouho?

Důležité je samozřejmě znát i konkrétní parametry. Tedy hlavně to, kolik nám vlastně může tato banka nabídnout peněz a za jakých podmínek. Nejmenší dostupnou částkou je suma 15 000 Kč, ze které se však dostat na celých 500 000 Kč. A to s jistotou, že jsou peníze poskytnuty bez ručitele. Samozřejmostí je i nastavení konkrétních splátek a tedy i délky splácení. Zde platí, že minimální dobou splácení je 6 měsíců, a tou maximální poté celkem 72 měsíců.

Díky tomu půjčka určitě vychází vstříc i těm žadatelům, co hledají úvěry na delší dobu.

Jaké jsou další výhody?

Zapomínat bychom rozhodně neměli na několik výhod, které se k půjčce vážou. Budeme-li konkrétní, jedná se třeba o taková pozitiva, jako je možnost pojistit se proti schopnosti splácet. Úraz, nebo třeba ztráta zaměstnání tak nebudou s ohledem na splátky problém. Další výhodou je ale i to, že se nemusíte být žádných poplatků – jako třeba těch za poskytnutí. Samozřejmě spolu s půjčkou budete mít i vlastní účet, kde můžete vše sledovat. Samozřejmě také bezplatně.

Zajímavý článek:  Půjčka Česká spořitelna

Vše doplňuje také poslední pozitivum, které vám umožní si vždy vybrat jeden měsíc v roce, kdy nebudete muset hradit splátku.

[box type=”info” size=”large” style=”rounded” border=”full”]To jasně vede k jedinému, a to konkrétně tomu faktu, že se lze dostat na úrokovou sazbu, která je již od 6,9 procent ročně.[/box]

Jak probíhá žádost?

A pokud jste přesvědčeni, stejně jako my, o celkové výhodnosti, není nic snadnějšího, než si požádat. Postup je v tomto případě jednoduchý, a to:

  • Online žádost
  • Domluva s kurýrem, který přiveze smlouvu
  • Podpis smlouvy a žádosti v online bankovnictví
  • Zpracování žádosti

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *