Nebankovní půjčky Praha – jaké možnosti nám nabídnou?

Nebankovní půjčky Praha
Witizia / Pixabay

Půjčit si v dnešní době není nic nemožného. Pokud budeme konkrétní, nabízí se jeden z nejvyhledávanějších finančních produktů, a to nebankovní půjčky Praha. Praha je městem, kde je samozřejmě největší koncentrace možností a tedy i jednotlivých společností. A to vede k tomu, že si může vybrat opravdu každý z nás. A to ať už s jistotou požádání doma či na pobočce, s jistotou zaslání peněz na účet či vyzvednutí v hotovosti, nebo s jistotou snadného získání.

Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké možnosti dnes existují.

Segment mikropůjček

V oblasti dostupnosti se jedná o nejlepší možnost, hledáme-li skutečnou rychlost a jednoduchost celého procesu. Nejčastěji vyřídíme vše z pohodlí domova, s jistotou toho, že nemusíme nic dokládat, ani není třeba kamkoliv chodit, nebo podepisovat. Potěší také samotná rychlost vyřízení, která může být stlačena až na několik málo minut. Co s rychlostí také souvisí, to jsou podmínky, kdy mezi tu hlavní patří plnoletost a tuzemské občanství.

Lehce zklamáni můžeme být z úrokových sazeb, jelikož ty se pohybují na vysokých hodnotách. Naopak částky jsou poměrně malé, v řádech tisíců. Přesto jsou dané nebankovní půjčky Praha oblíbené, a to především proto, že pomohou řešit případné finanční komplikace.

Klasické nebankovní půjčky Praha v daném segmentu vede

Druhou možností jsou klasické nebankovní půjčky. Pokud se mohou něčím pyšnit, tak určitě tím, že nabídnou částky v řádech desetitisíců a i statisíců, a to kombinované s délkou splatnosti v rozmezí několika let. Ideálním příkladem je Provident, který navíc uvádí: „Půjčka od Providentu je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze.“ Zde navíc máme možnost požádat nejenom o bezhotovostní půjčku, ale i o tu hotovostní. A právě Praha je spojena s tím, že u nás může být obchodní zástupce poměrně rychle.

Zajímavý článek:  Půjčku si můžete nechat zanést kurýrem až domů, kde ji sjednat?

Jinak má tento typ půjčky poměrně klasický úrok a další podmínky, a tak danou možnost rozhodně můžeme doporučit. Dobré je zaměřit se také na to, co musíme přesně splnit. V daném směruje to:

  • Tuzemské občanství
  • Bydliště na území ČR
  • Vlastní příjem – doložitelný

Půjčky ručené nemovitostí

Ty jsou třetí možností, jak vlastně může daný typ úvěru vypadat. Zde je třeba podotknout, že výhoda bydlení v Praze je zřejmá, a to vyšší ceny nemovitostí. V praxi to poté znamená jediné, a to fakt, že v rámci našeho domu nebo bytu můžeme získat mnohem více peněz, než v jiných lokalitách. Ty jdou bez problémů i do milionů korun, a to s možností velmi výhodných podmínek schválení.

A to právě pro svůj poměr výhodnosti a toho, co může nabídnout. Tedy pokud vybereme tu správnou a prověřenou společnost.

Na druhou stranu může být stále ještě negativem poměrně vysoký úrok, a tak máme-li shrnout jednotlivé možnosti půjček, určitě vede klasika.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *