Kde má FIO banka pobočky?

Kde najít pobočky FIO banky?
Kde najít pobočky FIO banky?

Plánujete využít produktů a služeb právě této banky? Pokud ano, je určitě dobré vědět třeba to, kde najdeme její pobočky a co nám zde mohou pracovníci nabídnout. I to souvisí s tím, jak na nás bude banka působit, nebo jak to k ní budeme mít blízko. Jelikož tento poskytovatel bankovních služeb rozhodně není žádným nováčkem, můžeme říci, že FIO banka pobočky má v dostatečném množství. Díky tomu si můžeme být jisti, že to na kontaktní místo budeme mít vždy blízko.

FIO banka pobočky najdeme hlavně ve větších městech

Pokud i vy aktuálně hledáte tu správnou pobočku, rozhodně vám při hledání pomůže informace, že ji můžete najít ve většině velkých měst. Nejenom samozřejmě v těch krajských, ale i v těch okresních. Nutné je dodat, že v každém kraji jich můžete najít hned několik. Pokud některé oblasti jasně dominují, je jasné, že se jedná o:

  • Hlavní město Praha
  • Moravskoslezský kraj
  • Jihomoravský kraj

Kde pobočky najdeme?

Pokud i naplánujete na jednu nejbližší pobočku zajít, mělo by být prvním krokem vyhledání té konkrétní. To rozhodně nebude nic složitého a náročného. Proč? Jelikož jsou dvě možnosti, jak se můžete k seznamu konkrétních poboček dostat i vy. První cesta vede přes webové stránky, kde má FIO banka pobočky přehledně vyobrazeny. Stačí jenom kliknout na lokalitu vašeho kraje a již znáte přesné adresy, ale i kontakty.

K vyhledání však můžete použít také svůj chytrý telefon a dostupnou aplikaci. Ta není určena jenom klientům banky, protože řadu informací lze získat i bez přihlášení. Jedná se třeba i o seznam daných poboček. To se hodí ve chvíli, kdy budete v konkrétním městě a budete chtít znát přesnou adresu skutečně ihned.

Zajímavý článek:  Co klientům nabídne Uni Credit bank?

Co nám konkrétní místo může nabídnout?

Pokud ještě nejste klientem banky, je více než jasné, že to je možnost sjednání konkrétních služeb, které budou na pobočce banky k dispozici. Mohou to být účty, může to být žádost o úvěr, stejně jako není problémem ani to, pokud budete chtít začít investovat. Přijít si však lze i pro radu. Ne však nezbytně, protože zde mohou posloužit i telefony na jednotlivé pobočky.

K těm banka dodává: „Centrála společnosti neslouží pro běžný kontakt s klienty. Dotazy na pokyny a tržní situaci, řešení technických problémů klientů zodpovídají výhradně pobočky dle příslušnosti klienta – viz telefony níže. Infolinka je určena pro obecné dotazy na produkty.“

Vyzkoušejte i Internet banking od FIO banky.

Pokud už klientem jste, můžete své aktuální produkty třeba upravovat, stejně jako máte možnost využívat třeba hotovostních operací, odborného poradenství, nebo i dalších služeb, které jsou s návštěvou kontaktního místa přímo spjaté. Co potěší, to je i možnost pobočku zcela vynechat a pro správu vašich peněz využívat jenom internetové bankovnictví. Zde totiž vyřídíte mnoho věcí i požadavků z pohodlí domova.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *