Kde má FIO banka pobočky?

Kde najít pobočky FIO banky?
Kde najít pobočky FIO banky?

Plánujete využít produktů a služeb právě této banky? Pokud ano, je určitě dobré vědět třeba to, kde najdeme její pobočky a co nám zde mohou pracovníci nabídnout. I to souvisí s tím, jak na nás bude banka působit, nebo jak to k ní budeme mít blízko. Jelikož tento poskytovatel bankovních služeb rozhodně není žádným nováčkem, můžeme říci, že FIO banka pobočky má v dostatečném množství. Díky tomu si můžeme být jisti, že to na kontaktní místo budeme mít vždy blízko.

FIO banka pobočky najdeme hlavně ve větších městech

Pokud i vy aktuálně hledáte tu správnou pobočku, rozhodně vám při hledání pomůže informace, že ji můžete najít ve většině velkých měst. Nejenom samozřejmě v těch krajských, ale i v těch okresních. Nutné je dodat, že v každém kraji jich můžete najít hned několik. Pokud některé oblasti jasně dominují, je jasné, že se jedná o:

  • Hlavní město Praha
  • Moravskoslezský kraj
  • Jihomoravský kraj

Kde pobočky najdeme?

Pokud i naplánujete na jednu nejbližší pobočku zajít, mělo by být prvním krokem vyhledání té konkrétní. To rozhodně nebude nic složitého a náročného. Proč? Jelikož jsou dvě možnosti, jak se můžete k seznamu konkrétních poboček dostat i vy. První cesta vede přes webové stránky, kde má FIO banka pobočky přehledně vyobrazeny. Stačí jenom kliknout na lokalitu vašeho kraje a již znáte přesné adresy, ale i kontakty.

K vyhledání však můžete použít také svůj chytrý telefon a dostupnou aplikaci. Ta není určena jenom klientům banky, protože řadu informací lze získat i bez přihlášení. Jedná se třeba i o seznam daných poboček. To se hodí ve chvíli, kdy budete v konkrétním městě a budete chtít znát přesnou adresu skutečně ihned.

Zajímavý článek:  ERA půjčka může být osobně i online

Co nám konkrétní místo může nabídnout?

Pokud ještě nejste klientem banky, je více než jasné, že to je možnost sjednání konkrétních služeb, které budou na pobočce banky k dispozici. Mohou to být účty, může to být žádost o úvěr, stejně jako není problémem ani to, pokud budete chtít začít investovat. Přijít si však lze i pro radu. Ne však nezbytně, protože zde mohou posloužit i telefony na jednotlivé pobočky.

K těm banka dodává: „Centrála společnosti neslouží pro běžný kontakt s klienty. Dotazy na pokyny a tržní situaci, řešení technických problémů klientů zodpovídají výhradně pobočky dle příslušnosti klienta – viz telefony níže. Infolinka je určena pro obecné dotazy na produkty.“

Vyzkoušejte i Internet banking od FIO banky.

Pokud už klientem jste, můžete své aktuální produkty třeba upravovat, stejně jako máte možnost využívat třeba hotovostních operací, odborného poradenství, nebo i dalších služeb, které jsou s návštěvou kontaktního místa přímo spjaté. Co potěší, to je i možnost pobočku zcela vynechat a pro správu vašich peněz využívat jenom internetové bankovnictví. Zde totiž vyřídíte mnoho věcí i požadavků z pohodlí domova.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..