Co klientům nabídne Uni Credit bank?

Využijte výhody UniCredit Bank
Využijte výhody UniCredit Bank

Tato banka rozhodně není na současném trhu žádným nováčkem. Právě naopak. Její služby jsou poměrně rozsáhlé, stejně jako samotná banka cílí na poměrně početnou skupinu klientů. To samozřejmě uvádí i na svém webu, kde se píše: „Pro náročné, cílevědomé a odpovědné lidi, privátní klientelu i podnikatele, kteří za sebou chtějí vidět jasné výsledky a neustále se zlepšují. Požadují kvalitu a výkonnost od sebe i od druhých a ve finanční oblasti hledají způsoby, jak optimálně využít své peníze.

Poprvé bylo možné využít služeb této banky v roce 2007, kdy poprvé vstoupila na trh. Ne však jako úplný nováček, jelikož vznikla spojením dvou bankovních domů. Jednalo se o HVB Bank a také Živnostenskou banku. Od té doby se Uni Credit bank stále rozšiřuje, což dokládá třeba i informace o tom, že od roku 2013 působí také na Slovensku.

Víte, že UniCredit bank má bankovní kód 2700?

Co nabídne Uni Credit bank v rámci správy peněz?

Ideální volbou je banka v případě, kdy máme peníze a hledáme jejich kvalitní správu. V tomto směru můžeme začít tím základním, což jsou běžné účty. Ty dnes vyhovují většině běžných klientů, kteří potřebují peníze jak přijímat, tak je také výhodně posílat. Stejně tak ale přijde banka vhod těm, kteří chtějí své finance také zhodnocovat. A to v rámci účtů spořících. Ty se tak stávají také poměrně zajímavou alternativou, kterou Uni Credit bank nabídne těm, kteří hledají dané možnosti.

Zajímavý článek:  Financnihomeopatie.cz – jednoduché stránky i pro neznalé

Pokud o zhodnocování vlastních financí mluvíme, nesmíme zapomenout ani na další zajímavou možnost, což jsou různé termínované vklady. Na nich jsou naše peníze vázány zvolenou lhůtou, v rámci které mohou být také zhodnoceny. Nejvíce rizikové může být samotné investování, které ale na druhou stranu přináší největší možné zisky.

Banka je ideální, pokud peníze také potřebujeme

Služby banky lze využívat i v druhém případě. Tedy v situaci, kdy peníze potřebujeme. Zde dominuje nabídka klasických úvěrů. Tedy půjček, které můžeme využívat na cokoliv. Z těch ale postupně plynou další možnosti produktů. Pokud bychom měli být konkrétní, nesmíme zapomínat třeba na to, že nám Uni Credit bank poskytne možnost jít na účtu do mínusu. Stejně tak jsou úvěrovým produktem i kreditní karty.

Kdo však potřebuje ještě více peněz, pro něho je k dispozici oblast hypotečních produktů. Ty jsou nejčastěji spojeny s možností pořízení vlastního bydlení. Za získané peníze tak lze například:

  • Postavit dům
  • Koupit byt nebo dům
  • Zrekonstruovat nemovitost nebo interiér

Banka nás také pojistí

Je zde ještě poslední segment služeb. Ten souvisí s naší ochranou. Jak správně tušíte, jedná se o oblast pojištění. A co přinese? Možnost pojistit náš majetek, možnost zabezpečit sebe a svou rodinu do budoucna, stejně jako možnost toho, že pojišťovna zakročí v případě, kdy nebudeme schopni splácet své úvěrové produkty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..