ERA půjčka může být osobně i online

Expres, Rychlá, Atmosféra – i tato tři slova, jejichž první písmena kopírují název této společnosti, by mohla přesně popsat společnost, která nabízí opravdu rychle peníze na cokoliv! Že stále nevíte, o čem je řeč? ERA nabízí půjčky, u nichž neplatíte nic za poskytnutí, správu ani za předčasné splacení a navíc nemusíte dokládat žádný účel, k čemu penízky použijete. Je to opravdu až takhle snadné!

Era půjčka? Tu chci!

Pokud jste již pevně rozhodnuti pro ERA půjčka, stačí splnit pouze pár podmínek a předpokladů pro realizaci vaší plánů a snů. Musí vám být minimálně 18 let, maximální věk, kolik vám může být, si však ERA nestanovuje. Dále musíte mít ERA osobní účet nebo ERA online účet. Pokud už teď víte, že tuto podmínku nesplňujete, není nic jednoduššího, než si jeden z těchto účtů rychle a snadno vytvořit. A v neposlední řadě musíte předložit dva platné doklady totožnosti.

Co ERA ještě požaduje? Pro získání ERA půjčky budete muset ještě doložit potvrzení o pravidelném příjmu, a to i případě, že jste v důchodu, jste samostatně výdělečně činná osoba, nebo pobíráte příspěvek na mateřské dovolené. Prostě doložení potvrzení příjmu se prostě nevyhnete. Je to ale pouze formalitka, takže se nemusíte bát, že když budete vše splňovat, že budou pracovníci nesmyslně natahovat a oddalovat schválení vaší žádosti!

Zajímavý článek:  Půjčky bez registru ihned? U HFS!

Jak na sjednání ERA půjčky?

Nejdříve vyplníte webovou žádost, kterou najdete na stránkách společnosti ERA pod tlačítkem „Sjednat on-line“. Pozor! Ještě před tím, než ale začnete formulář vyplňovat, přihlaste se do ERA portálu. Proto musíte mít ten ERA osobní účet nebo ERA online účet, o kterém byla řeč výše. Po vyplnění dotazníku zašlete potvrzení o vašem příjmu, či příjmech. Co mám ale dělat, když ještě nejsem klientem ERA? To si musím najít někoho jiného, kdo mi půjčí? Ale vůbec ne!

Stačí vyplnit dotazník na internetu, který bude sloužit jako pozvánka na osobní setkání s některým z pracovníků ERA. Osobně si pak půjčku sjednáte.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *