Půjčka bez doložení příjmu Cetelem je vhodná i pro vás

Potřebujete založit? Nebo poskytnout větší finanční injekci, ze které byste pokryli vyšší náklady? Jestliže nad vámi v bance zlomili hůl, protože se jim nezdála výše vašich příjmů, nezoufejte a nevrhejte se bezhlavě do náruče lichvářů. Raději se poohlédněte po známých nebankovních společnostech, které na našem trhu již nějakou dobu působí, a zjistěte, kde máte vysoké šance na sjednání půjčky bez doložení příjmu.

U společnosti Cetelem příjem dokládat nemusíte

Jednou ze známých a léty i řadou spokojených klientů prověřených společností, je i firma Cetelem. Cetelem osobní půjčka bez doložení příjmů je určena všem, kteří na půjčku u banky nedosáhli právě z důvodu nízkých příjmů. Společnost Cetelem působí na našem trhu již zhruba 15 let, během kterých nastřádala mnoho zkušeností ve finanční sféře.

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem – parametry a podmínky sjednání

O půjčku může zažádat každý občan České republiky, který je svéprávný, plnoletý a vlastní účet u některé z bankovních společností, jež na našem trhu operují. Zároveň musí mít také pravidelný zdroj příjmů. Zde však nezáleží na tom, jestli se jedná o příjmy z podnikání, hlavního pracovního poměru, mateřské nebo důchodu. Půjčit si můžete peníze od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč a to po dobu 6 až 120 měsíců.

Zajímavý článek:  Stačí sepsat požadavky a nabídky na půjčku se pohrnou!

Cetelem nabízí velmi zajímavý úrok pohybující se na hranici 6,9 %, navíc poskytuje celou řadu dalších výhod, mezi které patří třeba možnost sjednat půjčku z pohodlí domova, skutečnost, že při zaplacení mimořádné splátky nebo navrácení vypůjčených peněžních prostředků v předstihu neplatíte žádné poplatky navíc nebo pojištění úvěru proti neschopnosti splácení.

Motala jsem se v začarovaném kruhu dluhů a jednotlivé společnosti mě posílaly od čerta k ďáblu. Protože pobírám pouze vdovský důchod, v drtivé většině mě všude odmítli jako nevyhovujícího žadatele o půjčku. Zastání jsem našla až u společnosti Cetelem, která mi poskytla výhodný spotřebitelský úvěr s podmínkami, o kterých jsem si mohla nechat jinde jenom zdát.“ Jarmila N., Nový Bydžov

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *