Půjčky přes sms? Ano, Sci-Fi se stalo skutečností!

Půjčka přes SMS
OpenClips / Pixabay

Zdá se to být až neuvěřitelné, ale v dnešní době je už možné sjednat si půjčku přes jednu jedinou sms. Tuto možnost nabízí stále více společností. Jednou z těchto společností, která sms půjčky poskytuje je simplepujcka.cz. U této společnosti si můžete půjčit až 10 000 korun, což vám vystačí například na splacení faktur a účtů, na nákup běžného vybavení do domácnosti nebo prostě nějakého pěkného oblečení.

Jak tedy půjčky přes sms fungují?

Stačí pouze zavolat na zákaznický servis, nebo vyplnit formulář na internetu. Do pár minut vám přijde sms, která bude obsahovat buď schválení, nebo zamítnutí vaší žádosti o půjčku. Zároveň v ní obdržíte váš variabilní symbol, podmínky pro splácení půjčky a další důležité informace. Následně počkáte pár hodin, dokud vám nepřijdou penízky na účet. Tím všechno končí. Nemusíte tedy splňovat nějaké nesmyslné, nesplnitelné a neopodstatněné podmínky.

Pokud jsou nějaké podmínky, které musím splňovat, jaké tedy jsou?

Samozřejmě, tak jako u jiných půjček, musíte být starší 18 let. Tato podmínka ale není nijak neobvyklá, protože se s ní setkáte u všech ekonomických subjektů, které poskytují půjčky. Dále navíc nesmíte být starší 65 let, a to proto, že společnost simplepujcka.cz dbá na to, abyste se náhodou nedostali ještě do větších finančních problémů, kvůli platební neschopnosti.

Zajímavý článek:  Půjčka Provident kalkulačka

Další jednoduchou podmínkou je, že musíte být občan České republiky. Opět nic zvláštního, nesplnitelného a neopodstatněného. Musíte mít zároveň i trvalý pobyt v České republice. A nesmí proti vám být nařízená exekuce. Opět je poslední podmínka z důvodu vašeho pohodlí a bezpečnosti, protože kdybyste si v takové situaci půjčili a následně nemohli splácet, dostali byste se ještě do větších finančních problémů, což simplepujcka.cz rozhodně nechce!

Už jste si od společnosti simplepujcka.cz půjčili a nyní se ptáte na otázky týkající se splácení?

Vaši půjčku musíte splatit celou najednou, a to buď převodem, nebo vkladem na bankovní účet. Aby nedošlo k nějakým komplikacím, nebo nedorozuměním, raději se snažte půjčku vždy splatit včas, a to tak, aby v den splatnosti již byly na bankovním účtu společnosti simplepujcka.cz. Samozřejmě společnost simplepujcka.cz chápe, že se prostě někdy nepoštěstí a v den splacení půjčky přes SMS to prostě nestihnete. Zajděte si tedy rovnou na jednu z mnoha poboček, kde peníze osobně vrátíte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..