Provident půjčka: Spočítejme si ji

Stoprocentně znáte společnost Provident (psali jsme již dříve), a tutově víte, že poskytuje půjčky. Co ale nejspíš netušíte, že to není pouze jeden jediný produkt, který od tohoto vítěze soutěže Zlatý měšec 2014 v kategorii Nejlepší úvěrová společnost můžete očekávat.

Provident totiž nabízí navíc Rychlou půjčku, Půjčky od 4 000 do 80 000 Kč, Půjčky na cokoliv, Hotovostní půjčky, Půjčky po celé ČR, Půjčky bez ručitele a navíc Bezhotovostní půjčky. My se nyní zaměříme hlavně na ten poslední produkt, kterým je Bezhotovostní půjčka od Provident.

Hlavně žádná hotovost!

Bezhotovostní Provident půjčka vám bude, jak už název napovídá, vyplacena na váš osobní účet. Nemanipulujete zde tedy s žádnými penězi. Vše máte chráněno na účtu! Peníze vám na účet dorazí nejpozději do třinácti dnů, ode dne, kdy s Providentem podepíšete smlouvu. Ani se splátkami se nemusíte obtěžovat v hotovostní formě. Vše se opět bude odehrávat pouze na bankovních účtech. Díky tomu se nemusí pracovníci Providentu více zaměstnávat se sháněním, vybíráním a následným předáváním půjčky v hotovosti. Vše tedy probíhá mnohem rychleji a snadnější, než v případě Půjčky v hotovosti.

Půjčit si v rámci Bezhotovostní půjčky Provident můžete od čtyř až do osmdesáti tisíc korun. Dobu splatnosti si následně vybíráte, podle toho, jak vám to nejvíce vyhovuje. Máte na výběr hned tři možnosti – 45, 60 nebo 100 týdnů. Podle toho vám také bude vyměřena výše splátek. A v neposlední řadě si můžete toto všechno sjednat z gauče, protože vše je online!

Zajímavý článek:  Ferratum půjčka je vždy na vaší straně!
Provident půjčky na cokoliv
wolter_tom / Pixabay

Příklad Bezhotovostní půjčky Provident

Uveďme si příklad, jak by taková Bezhotovostní půjčka Provident mohla vypadat. Chcete si například půjčit 40 000. Pokud by pro vás byla nejlepší varianta, že byste spláceli pouze 45 týdnů, protože například nechcete splácet moc dlouho, ve výsledku byste společnosti Provident vrátili 50 215 Kč. Jste-li ale rozhodnuti, že 60 týdnů je pro vás lepší variantou, vrátíte Providentu 52 710 korun. Je-li pro vás úplně poslední možnost tou nejlepší, tedy chcete-li splácet 100 týdnů, vrátíte Providentu 57 673 Kč. Nejvýhodnější se tedy zdá být první varianta, kdy splácíte pouze 45 týdnů. Je to ale na vás, kterou si vyberete!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *