Půjčka bez registru od společnosti ACEMA Credit

V první polovině března jsme vytvořili anketu o tom, co si lidé myslí o půjčkách, jaké půjčky nejčastěji využívají a co je podle nich na půjčkách to nejlepší. Překvapivě z ankety vyplynulo sdělení, že by si zákazníci přáli více půjček bez registru, více půjček pro nezaměstnané, více půjček bez doložení příjmu, ale zároveň vyzdvihovali jednu společnost, která je pro ně jedničkou. Tou společností byl ACEMA Credit, která přináší produkt s názvem půjčka bez registru, na cokoliv, na rekonstrukci, podnikatelům, a to až do 5 000 000 korun.

Půjčka bez registru? Ano, u ACEMA Credit je to reálné!

ACEMA Credit poskytuje půjčky, aniž by nahlížela do registru dlužníků. To značně zkrátí čas schválení vaší žádosti a tím pádem budete mít penízky rychleji u sebe! Půjčit si ale mohou například i maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti nebo brigádníci. Prostě ti, kteří půjčku potřebují, nějaký příjem mají, takže pro ně splácení není problém, ale u jiných společností by pohořeli, protože prostě nemohou doložit, že mají pravidelný příjem. Navíc neplatíte za vyřízení půjčky žádné poplatky – tudíž nevydáváte žádné výdaje ještě před tím, než si fyzicky půjčíte. „Přece si nepůjčuji, protože mám peněz na rozdávání…“ ozývají se nespokojení zákazníci jiných ekonomických subjektů poskytujících půjčky ale za poplatky a podobné.

Zajímavý článek:  Půjčka Cetelem: Zelený mužíček nám prozradil svůj úspěch!

Jak si tedy můžete zažádat o půjčku od ACEMA Credit?

Je to jednoduché! Půjčka bez registru vám bude vyplacena poté, co vyplníte jednoduchý online formulář, nebo zavoláte na zákaznickou linku. Do dvou dnů bude vaše žádost schválena a následně do druhého dne budete mít peníze na účtu. Je to opravdu velice snadné! Pro to, aby vám půjčka byla úspěšně schválena, musíte předložit platný občanský průkaz, musíte vlastnit nemovitost v osobním vlastnictví, protože tou budete u ACEMA Credit ručit, v souvislosti s touto podmínkou musíte doložit aktuální výpis z katastru nemovitostí, musíte být schopni splácet půjčku – to ale nijak nedokládáte, prostě musíte mít sami k sobě upřímní a vědět, zda v budoucnu budete schopni půjčku splácet, či nikoliv. V neposlední řadě přináší ACEMA Credit výhodu v podobě předčasného splacení půjčky. To můžete kdykoliv učinit!

půjčka bez registru od ACEMA Credit
PublicDomainPictures / Pixabay

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *