Provident půjčky mění životy!

V životě každého z nás jsou občas pády, přehmaty a zaškobrtnutí. Někteří se z těchto životních události dostávají poměrně rychle a snadno a ani si neuvědomí, že právě překonali něco hrozného. Naopak jiní v těchto situacích setrvávají i několik let, protože se prostě ne a ne dostat z toho zamotaného kruhu ven. Jednou takovou osobou je i paní Ludmila Hubálková, která nás pozvala přímo k sobě domů. Skromný byt, jednoduché vybavení, zastaralý nábytek – takto to vypadá u paní Ludmily, která dodává: „Takhle už to tu mám dvacet let. Potřebovala bych všechno vyměnit a zrenovovat, ale prostě na to nemám peníze,“ povídá a přitom nám podává šálek kávy.

Provident půjčky vám pomohou!

Poradili jsme tedy paní Ludmile, aby vyzkoušela Provident půjčky. Ty ji zaručeně z největších finančních problémů pomůžou a navíc si bude moct zrekonstruovat celou domácnost. Paní Ludmila tak tedy učinila a sjednala si Provident půjčku na maximální částku, kterou Provident nabízí, a to 80 000 korun. Za deset tisíc splatila všechny své dluhy, zaplatila všechny faktury a účty. Zbytek, tedy 70 000 korun použila na rekonstrukci domácnosti. Ve výprodeji si koupila zbrusu novou sedačku za 5 000, skříně a nový nábytek do celého bytu za 20 000, zrekonstruovala kuchyň za 25 000 a zbytek investovala do koupelny. Vše tedy utratila a ještě jí zbylo pár korunek, aby si obohatila i svůj šatník.

Zajímavý článek:  Peníze do několika minut od Ferratum Bank!
nuzree / Pixabay

Po půl roce od Provident půjčky

Po půl roce jsme se opět vrátili k paní Ludmile, abychom zjistili, jak si teď žije. V jejím bytě to vypadá nádherně! Všude moderní, vzdušné vybavení. Vše je čisté a ještě vonící novotou. Nikde byste nehádali, že ještě před půl rokem to zde vypadalo téměř jako někde ve squatu nebo u bezdomovců. A co na to paní Ludmila: „Nevím, jak bych vyjádřila vděčnost, kterou k Providentu cítím. Bez nich bych rozhodně nebyla tam, kde jsem teď. Díky penězům jsem mohla splatit všechny mé dluhy a konečně jsem mohla začít od začátku s čistým štítem! Před půl rokem se mi rozhodně změnil celý život!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *