Půjčka Home Credit: a faktury nemusí být noční můrou

Peníze od Home Creditu
PublicDomainPictures / Pixabay

Zase další faktura, kterou nemůžu splatit. Kde já ty peníze pořád mám brát? Takhle už to dál nejde! A za co si asi koupím jídlo?!“ Tak takhle podobně začíná nový měsíc téměř v polovině domácností. I když je už finanční krize za námi, v některých domácnostech stále přetrvává. To už však nemusí být na dlouho! Půjčka Home credit již vyřešila nejednu nesplacenou fakturu, nejeden vysoký účet za telefon nebo prostě běžný nákup. Nevěšte proto hlavu a raději si přečtěte náš článek o tom, jak může být splácení faktur nebo vysokých účtů za telefon snadné, rychlé a zároveň tak pohodové!

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky od Home credit?

Jako každý jiný úvěr nebo půjčka, má i půjčka Home credit některé své podmínky, abyste ji mohli získat. Nemusíte se ale bát, nejsou to nepřekonatelné překážky!

Za prvé musíte být starší 18 let, což je podmínka všech úvěrů, tedy nic nového. Dále musíte mít stálý příjem. Opět, dnes je tato podmínka vyžadována téměř každý ekonomickým subjektem poskytujícím finanční půjčky – jediní asi vaši rodiče na to nehledí!

Třetí podmínkou je, že si můžete půjčit maximálně až do 300 000 korun. Chcete-li si tedy koupit auto, pračku, ledničku, laptop nebo prostě jen splatit nějakou fakturu, je půjčka Home credit přesně pro vás! Čtvrtou a zároveň poslední podmínku v našem výčtu tvoří povinnost mít dva doklady totožnosti, a to nejlépe občanský průkaz a dále pak třeba řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo zbrojní průkaz. Můžete si tedy vybrat, co budete chtít předložit. Další podmínky si Home credit nestanovuje. Že vám v tom něco chybí?

Zajímavý článek:  Na co si dát pozor u půjčky od soukromých osob?

V čem je půjčka Home credit lepší než jiné půjčky?

Home credit po vás nebude nikdy chtít vědět, na co si penízky chcete půjčit nebo za co je pak utratíte. Nemusíte se tedy bát, že by vás někdo soudil! Dále nebudete během vyřizování ani po vyřízení půjčky platit žádné nesmyslné poplatky! Home credit tak vychází vstříc naprosto všem svým klientům, kterých si neobyčejně a velkoryse cení. I když budete v žádosti o úvěr uvádět vaši výši příjmu, potvrzení o příjmu po vás ale home credit nebude požadovat! Nemusíte tedy složitě žádat svého zaměstnavatele, aby vám jej vydal a následně vás ještě třeba nepříjemně vyslýchal, na co ho vlastně potřebujete. A neposlední řadě po vás Home credit nebude vyžadovat žádného ručitele. Home credit je tedy opravdu „customer-friendly“!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..