Fajn půjčka – produkt společnosti Fair Credit

Fair Credit je férová půjčka
Moje půjčka Fair Credit je férová půjčka

Nebankovních společností, které nabízejí své služby v oblasti půjček je dnes na několik desítek. Mezi jednu z nich patří také společnost Fair Credit, která však nenabízí stejnojmenný úvěrový produkt, protože ten je schován pod názvem Fajn půjčka.

Pokud bychom měli začít samotnou charakteristikou tohoto úvěrového produktu, je určitě třeba začít s citací z webových stránek společnosti, která uvádí: „Produkt Fajn půjčka je hotovostní a bezhotovostní půjčka, která je poskytována prostřednictvím obchodního zástupce přímo v pohodlí domácnosti zákazníka.

Díky tomu jasně vidíme to, v čem je tedy daná půjčka unikátní. Logicky tedy v tom, že nám umožní požádat si o peníze z pohodlí našeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Kolik nám Fajn půjčka nabídne?

Na úvod je určitě třeba také vědět, kolik může Fajn půjčka vlastně nabídnout. Samotnou částku si lze navolit velmi jednoduše a pohodlně, prostřednictvím online formuláře, který je jednoduchý a interaktivní. Tou nejnižší startovní částkou je suma 6 000 korun českých. Z té je ale možné dostat se na peníze o mnoho zajímavější, konkrétně potom na částku rovných 50 000 Kč. Samozřejmě s konkrétní částkou souvisí také termín splácení. U něho je zajímavé to, že není v měsících, ale v týdnech. Jako žadatelé máme možnost vybrat si ze dvou variant, mezi které patří 43 nebo také 58 týdnů.

Pozor na vysoké RPSN

Co je poměrně nevýhodné, to je určitě RPSN, které z dané půjčky vychází. Je jasné, že vzhledem k tomu, že je Fajn půjčka nebankovní půjčkou, bude vyšší a že se bude odvíjet od toho, kolik a na jak dlouho si půjčujeme. Pokud budeme konkrétní, potom je třeba počítat s tím, že se můžeme dostat i na hodnoty okolo 91 procent, což je hodnota, která je skutečně velmi vysoká a tak je vhodné popřemýšlet nad tím, zda půjčku opravdu využijeme. V daném směru příliš nedoporučujeme jít touto cestou, jelikož by vás mohla poměrně výrazně zadlužit.

Zajímavý článek:  Jaké parametry má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Jaké jsou podmínky půjčky?

Pokud se přesto pro produkt rozhodnete, je dobré znát podmínky, které souvisejí s tím, zda vám může být půjčka poskytnuta, nebo nikoliv. V daném směru jsou samozřejmě základem doklady totožnosti, ale dále je to také:

  • Doklad o vašem bydlišti
  • Doklad o výši příjmu za poslední 3 měsíce

Nic více už k vyřízení potřeba není a tak stačí vyplnit online žádost. Na jejím základě se vám ozve konkrétní obchodní zástupce, který si s vámi domluví schůzku. A to právě u vás doma, kam samozřejmě přijede již se smlouvou a také s penězi v hotovosti. I to je velké plus, jelikož jako žadatelé nebudete muset čekat na dobu, než vám přijdou klasickým bankovním převodem.

S návštěvou obchodního zástupce ale souvisí i to, že i on bude jezdit pro vaše pravidelné splátky a tak se nebudete muset starat o tom, že byste je snad museli posílat na zadaný bankovní účet a mít tak další starosti s bankami a převody.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *