Půjčka Creditsor – jak si zažádat a co je třeba splnit?

Creditsor
magma / Pixabay

Půjčit si peníze není na našem trhu nic neobvyklého. Můžeme jít do banky, k nebankovní společnosti, ale stejně tak můžeme využít služeb v oblasti mikropůjček. A právě zde figuruje půjčka Creditsor, o kterí jsme psali před několika dny. Samozřejmě nejvíce žadatele zajímá to, kolik si mohou půjčit. Částky u tohoto poskytovatele začínají na sumě 500 korun českých, ale lze se dostat i na větší hodnoty, konkrétně potom 4 500 Kč. A právě tato suma je naprostým maximem. Dodat také musíme, že s částkou souvisí i termín splatnosti, který je v rozmezí od jednoho dne, až po jeden kalendářní měsíc.

Půjčka Creditsor – jak si zažádat?

Základem je samozřejmě vybrat si danou částku a splatnost, kterou půjčka Creditsor a následně už jenom vyplnit krátký online formulář. Jakmile je odeslán, spustí se automatický schvalovací proces, v rámci kterého mohou být peníze na váš účet odeslány ještě tentýž den.

Důležité je ale říci to, že součástí schvalovacího není žádný registrační poplatek a tak vše proběhne skutečně velmi rychle a jednoduše. Následně vám přijde informace o tom, že byl váš úvěr schválen a peníze odcházejí na váš bankovní účet. Odtud je lze využít zcela na cokoliv.

Jaké jsou podmínky?

Těch je velmi málo a souvisí primárně s vaší osobou a s vaší bonitou. Pokud začneme těmi základními podmínkami, tak mezi ně se řadí:

  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu

Dále už je třeba jenom mít vlastní a samozřejmě také stálý příjem. Výhodou však zůstává to, že ten nemusí být nijak ověřován. Samotná půjčka Creditsor tvrdí toto: „Ve většině případů není nutné při jednorázové půjčce do výše 4 500 Kč předkládat jakýkoli doklady. Stačí mít vlastní bankovním účet a mobilní telefon. Pouze v některých případech může být žadatel o úvěr požádán o zaslání dokumentů, které potvrzují jeho solventnost.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha - jaké možnosti nám nabídnou?

I to jasně směřuje hlavně k tomu, že daná částka může být poskytnuta skutečně velmi rychle, bez jakýchkoliv průtahů a dalších kroků, které jsou známé třeba z bankovního sektoru.

Na co lze využít peníze?

Lidé, kteří si o peníze žádají, nejčastěji využívají úvěr v souvislosti se svými problémy – nízká výplata či nečekaný výdaj. Jelikož se ale jedná o úvěr neúčelový, rozhodně není třeba nikde a nikomu dokládat, na co peníze jdou. A tak je možné využít je na cokoliv.

V souvislosti s využitím peněz musíme říci, že rozhodně jsou dobrým pánem a dobrou pomocí, pouze je třeba myslet na výhodnost. Jelikož ale půjčka Creditsor nabídne možnost první půjčky zdarma, lze ji doporučit. Neplatíte totiž žádné poplatky, ani úroky. V opačném případě ale je lepší si vše o něco více rozmyslet, hlavně s ohledem na dosud nezmíněné vysoké úrokové sazby. V rámci nich můžete bez problémů přeplatit i několik tisíc korun, což symbol výhodnosti určitě není.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *