Půjčky ihned bez registru nejsou určeny jenom problémovým klientům

Zaplo půjčka nebankovní
Zaplo půjčka nebankovní

Získat peníze můžeme jak v bance, tak i u nebankovní společnosti. Samozřejmě ty jsou z hlediska jednodušších a často rychlejších podmínek mnohem lepší volbou, pokud na peníze skutečně spěcháte. Dobrým příkladem jsou v tomto směru půjčky ihned bez registru. Tedy úvěrové produkty nebankovního segmentu, které jsou určeny mimo jiné i klientům, kteří mohou být uvedeni jak v bankovních, tak samozřejmě také v nebankovních registrech.

Registr nemusí vždy vypovídat o bonitě

Než se podíváme na konkrétní možnosti daných půjček, je třeba říci, že registr nemusí vždy dobře vypovídat o tom, jak na tom z hlediska bonity může jednotlivý žadatel být. Dostat se do něho je totiž poměrně snadné, a to třeba ve chvíli, kdy pozdě zaplatíme paušál za telefon, nebo doplatek plynárnám či vodárnám.

Jak půjčky ihned bez registru vypadají a co nabídnou?

Zprvu je vhodné říci, že se jedná o půjčky, které spadají do segmentu takzvaných mikropůjček. To znamená jediné, a to možnost získat menší částky, nejčastěji v rozmezí několika set až několika tisíc korun. Samozřejmě záleží vždy na konkrétním poskytovateli, protože u některých mohou mít půjčky ihned bez registru podobu i dvaceti tisíc korun.

Seznam těch nejznámějších, u kterých si lze půjčit, je zde:

Samozřejmě s danou částkou souvisí také splatnost. Zde je specifikum v tom, že se půjčka nesplácí pravidelně, ale je třeba vrátit peníze jednorázově. A to v předem zvoleném termínu, který si každý určí již při žádosti. Ten může mít podobu několika dní, jednoho měsíce, ale stejně tak může mít podobu i 45 dní.

Zajímavý článek:  Jak a kde hledat nebankovní půjčky Ostrava?

Podmínky jsou benevolentní

S půjčkou ale souvisí také podmínky. Že není nahlíženo do registru, to již víme. Stejně tak ale není nutné dokládat ani potvrzení o příjmu, nebo další formality. Jedinými podmínkami tak bývá plnoletost, tuzemské státní občanství a samozřejmě i vlastnictví bankovního účtu. Pávě na něho je následně požadovaná finanční částka zasílána. A to i do 10 minut od podání žádosti. Vliv na to mají jak benevolentní podmínky, tak i automatický schvalovací proces, v rámci kterého není nutné cokoliv prověřovat.

Vše samozřejmě proběhne i z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo bez nutnosti osobních schůzek. Ostatně to potvrzuje i poskytovatel Zaplo: „Zažádejte on-line a prostředky automaticky převedeme na Váš účet bez toho, aniž byste opustili pohodlí domova.

Zdarma, nebo s vysokým úrokem

Zda jsou půjčky ihned bez registru výhodné, to se nedá jednoduše a jasně říci. Pokud narazíme na nabídku první půjčky zdarma, výhodné určitě jsou. Pokud ne, je vhodné sledovat úroky, jelikož v rámci nich můžeme výrazně přeplatit.

V takovém případě úvěr určitě nedoporučíme. Pokud však první půjčka bude s úrokem nulovým, doporučit půjčku lze. Ale pouze v případě, kdy skutečně bude použita na něco potřebného.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *