Seznam společností, u kterých je k dispozici první půjčka zdarma

SMS půjčka před výplatou CreditOn
Rychlá půjčka CreditOn.cz

Takzvaná první půjčka zdarma je unikátní promo akcí, kterou dnes nabízejí nebankovní společnosti, které působí v segmentu mikropůjček, tedy půjček před výplatou. Ty jsou charakteristické tím, že mají velmi jednoduché podmínky získání, stejně jako je u nich jistotou to, že peníze můžete mít za pár minut od žádosti. A právě tato akce je poté nejlepší variantou v případě, kdy chcete mít tu nejvýhodnější půjčku na našem trhu. Pojďme se tedy společně podívat na to, jací poskytovatelé vám tento typ půjčky nabídnou a za jakých podmínek.

Ferratum – nejznámější první půjčka zdarma

Začít určitě musíme u té nejznámější společnosti, kterou je Ferratum. Ta dnes nabídne pro všechny nové klienty možnost, jak si mohou půjčit částku až 3 000 korun českých. Tu je samozřejmě možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být až na dobu 30 dní.

Samozřejmě vše proběhne s jistotou toho, že už do 10 minut od podání žádosti zjistíte to, jestli vám budou peníze poskytnuty. To vše navíc také s jistotou to, že je půjčka poskytována bez nahlížení do registrů, bez potvrzení příjmu, ale stejně tak i bez jakéhokoliv ručitele. Vše navíc vyřídíte z pohodlí vašeho domova, bez papírování a osobních schůzek.

Půjčka Zaplo

Druhou možností na našem trhu je poskytovatel Zaplo. I ten nabídne možnost půjčit si bez jakýchkoliv poplatků a jakýchkoliv úroků. Podmínky má navíc ještě o něco výhodnější, jelikož první půjčka zdarma právě v jeho podání slibuje možnost získat tímto způsobem i velmi dobrých 8 000 korun českých. I zde platí, že vše vyřídíte z pohodlí domova, bez nutnosti osobních schůzek, nebo bez nutnosti papírových žádostí. Negativem u této žádosti ale může být to, že jste povinni zaslat oskenované doklad totožnosti a také korunový registrační poplatek. Ten slouží primárně k ověření vašeho bankovního účtu.

Zajímavý článek:  Ferratum půjčka = solidní půjčka pro vás

Půjčka CreditON

Třetím poskytovatelem je právě tato společnost. Ta nabídne možnost půjčit si až 4 000 korun českých, a to také na dobu až jednoho měsíce. I zde vás čeká možnost online žádosti a vyřízení z vašeho domova. Navíc se tento poskytovatel pyšní tím, že kromě online žádosti nabídne i možnost požádat si také prostřednictvím SMS zprávy, což lze učinit kdykoliv a odkudkoliv. Ostatně to poskytovatel potvrzuje na svém webu, a to v rámci tohoto textu: „Jakmile se stanete klientem společnosti creditON, můžete si jednoduše zažádat o rychlou půjčku, a to prostřednictvím webu nebo pomocí SMS

Jak možnosti hodnotíme?

Obecně lze tuto půjčku doporučit, jelikož samozřejmě přichází s tím, že si lze půjčit bez jakýchkoliv poplatků a úroků. Tedy nejvýhodněji na trhu. Stejně tak pozitivně hodnotíme i možnost toho, na co lze peníze využít. Nabízí se třeba:

  • Situace, kdy nepřijde výplata
  • Situace, kdy máme nečekaný výdaj
  • Situace, kdy jsme se stávající výplatou nevyšli

Pozor však na termín splatnosti, jelikož pokud ten nedodržíte, mohou přijít vysoké sankce, třeba i v řádech tisíců.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *