Ferratum půjčka = solidní půjčka pro vás

Společnost Ferratum má své pobočky ve více, než 20 zemích celého světa. V týmu společnosti pracuje téměř 300 finančních specialistů, kteří se snaží pomoci lidem ve finanční tísni. Nutno podotknout, že se jim to stále daří. Od doby svého vzniku pomohla Ferratum půjčka již více, než půl milionu klientů. Stanete se jejich součástí také vy?

Komu je Ferratum půjčka určena

Pokud potřebujete půjčit okamžitě finanční obnos do 10000 Kč, je Ferratum půjčka určena právě vám. Podmínky pro poskytnutí půjčky jsou předem dané a zahrnují věk žadatele, který se musí nacházet v rozmezí 21 – 75 let a skutečnosti, že u společnosti nesmíte mít žádné nedoplatky z minulosti. Pro schválení půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech ani čistý registru dlužníků. Právě z tohoto důvodu patří půjčka od společnosti Ferratum k nejoblíbenějším nebankovním produktům v České republice.

Jak o Ferratum půjčku zažádat?

Způsoby, jak o půjčku Ferratum zažádat jsou celkem tři. Buďto můžete o půjčku zažádat prostřednictvím internetu nebo zavoláním na zákaznickou linku společnosti, případně zasláním jedné SMS zprávy. Nejnižší částka, kterou si můžete vypůjčit, činí 500 Kč, nejvíce je možno zažádat o celých deset tisíc. Na vrácení půjčky máte maximálně 45 dní. V případě, že svému závazku nebudete moci dostát, není nic jednoduššího, než zažádat o prodloužení lhůty splatnosti až o dalších 90 dnů.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky ihned na účet slaví úspěch!

Jaké jsou úroky a poplatky půjčky Ferratum?

Úroky se odvíjí od doby, na kterou jste si peněžní prostředky vypůjčili a jejich přesnou výši naleznete na oficiálních stránkách společnosti Ferratum. Pokud budete žádat o prodloužení lhůty splatnosti, také tento krok je zpoplatněn drobnou částku. V případě, že však nedostojíte svým závazkům a svou situaci nebudete nikterak řešit, budou vám pochopitelně účtovány také poplatky z prodlení.

Ferratum půjčka
TheAngryTeddy / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *