Česká spořitelna půjčka nebo Kontokorent?

Česká spořitelna půjčka
jarmoluk / Pixabay

Česká spořitelna, tak jako i ostatní bankovní domy, nabízí hned několik druhů půjček. My jsme si pro vás vybrali tu, která je určena hlavně pro rychlé využití, snadné splacení a bez doložení účelu vašeho půjčení. Jedná se kontokorent. A co je to vlastně kontokorent? Jedná se o jistou finanční rezervu na vašem běžném účtu. Máte-li tedy účet u České spořitelny, sjednejte si k němu i kontokorent. Česká spořitelna půjčka je jedním ze způsobů, jak přijít k financím, když je optradu potřebujete.

„Půjčka“ a Česká spořitelna? Ne tak docela!

O co se vlastně jedná? Výplata v nedohlednu, všechny kroužky dětí zaplaceny, všechny faktury, inkasa, účty a jiné povinnosti též splaceny, jenže už nezbývá ani koruna navíc na jídlo. Co teď? V té o chvíli přichází na scénu náš Kontokorent! Můžete totiž naprosto normálně přijít do obchodu, nebo do bankomatu a i přes to, že váš účet hlásí nulu, si můžete vybrat až do výše 100 000 korun.

Splatíte tak vše, co je ještě potřeba, koupíte obrovský nákup jídla a navíc ještě nějakou dobrotku pro vaše hodné dětičky. Přesnou výši, do jaké budete chtít čerpat, si samozřejmě nastavíte sami. Stejně tak jako pan Miroslav: „Nechtěl jsem zase jít do velkého mínusu, takže jsem si sjednal kontokorent do výše 15 000 korun. Pak už vás to prostě nepustí a vy zase neprošustrujete kalhoty.

Zajímavý článek:  Kamaradska studentská půjčka

Jaké jsou podmínky kontokorentu od České spořitelny?

Nemusíte ani dodávat důvod, na to peníze využijete, ani nemusíte pravidelně splácet, na úroky už vůbec nemusíte myslet, protože ty se vám počítají z částky, kterou si opravdu půjčíte a splácení se bude dít vlastně automaticky, a to z toho, co vám přijde na účet. „Uvádíte, že nemusím pravidelně splácet, jenže v tomhle je určitě nějaký háček,“ hlásí se o slovo pan Miroslav, kterému to prostě nedá a musí se zeptat, protože kontokorent pravidelně využívá.

Ano, zde je opravdu háček, který ale někomu může přijít až směšný – peníze samozřejmě musíte splatit, ale tak stačí učinit do jednoho roku od prvního čerpání. Zdá se vám pořád 100 000 málo? Česká spořitelna půjčka má pro své věrné a poctivé zákazníky bonus. Pokud budete plnit podmínky přesně podle smlouvy, bude vám poskytnut kontokorent až do výše 200 000 korun! Tak to už je pořádná částka, že?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..