Smart půjčka = řešení vašich problémů

Smart půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Že ekonomická krize dohnala také vaši peněženku? Pak zřejmě zvažujete, jak ji co nejrychleji a nejefektivněji naplnit. Máme pro vás bezva tip, kterým je Smart půjčka – půjčka od nebankovního poskytovatele. Kdo na Smart půjčku dosáhne a jaké jsou její výhody? To se dozvíte na následujících řádcích.

Smart půjčka v číslech

Díky Smart půjčce můžete získat finanční obnos ve výši od 4000, do 50000 Kč. Přepískli jste to s paušálem a faktura od telefonního operátora vás značně vyděsila? Nebo jste jednoduše nevyšli s výplatou a děsí vás nezaplacený nájem? Pak je Smart půjčka určena právě vám! Tento typ půjčky totiž umožňuje pokrýt nejrůznější výdaje běžného života. Půjčku můžete splácet v rozmezí 8, až 13 měsíců.

Další předností tohoto finančního produktu je také skutečnost, že nemusíte nikomu dopředu říkat, na co vypůjčené peníze použijete. Z toho lze usuzovat, že se jedná o neúčelový úvěr.

Komu je Smart půjčka určena?

Podmínky pro poskytnutí Smart půjčky jsou následující: o půjčku může žádat osoba starší 18 let s pravidelným měsíčním příjmem. V případě, že není váš příjem dostatečný nebo se v současné době nacházíte na úřadu práce, můžete k žádosti přizvat spoludlužníka.

Zajímavý článek:  Půjčka bez registru od společnosti ACEMA Credit

K vyřízení půjčky potřebujete pouze občanský průkaz a jeden další průkaz totožnosti. O půjčku je možno zažádat prostřednictvím jednoduchého online formuláře, který naleznete přímo na oficiálních stránkách společnosti. O půjčku může zažádat zaměstnanec, důchodce, podnikatel, žena na mateřské dovolené i osoba vedená na úřadě práce.

Výhody, které Smart půjčka přináší

Smart půjčka je půjčkou bez registru. Společnosti během posuzování žádosti nenahlíží do registru dlužníků, proto nemusíte ztrácet naději na finanční výpomoci ani v případě, že v tomto registru máte aktivní záznam. Na druhou stranu se musíte připravit na poměrně vysoké úroky, kterým si společnosti kompenzuje riziko, jež musí podstupovat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *