ZUNO půjčka – získejte 2000 Kč navíc!

PublicDomainPictures / Pixabay

Chcete získat 2000 Kč jen tak? Pak si vyřiďte výhodnou půjčku u ZUNO Bank. Jak na to? Podmínky jsou transparentní a výhody neodolatelné. ZUNO Bank je odnoží silné finanční skupiny Raiffeisen Bank International, která se jednoho dne rozhodla vytvořit moderní model online banky.

Vyšla tak vstříc klientům, kteří si stěžovali na komplikované a složité bankovnictví, jež je doménou ostatních bank. ZUNO Bank nabízí kromě klasických bankovních produktů také dva druhy půjček – PŮJČKU a PŮJČKU PLUS.

Jak na výhodnou půjčku?

Jako první je nutno vyplnit online žádost, kterou naleznete na oficiálních stránkách společnosti. Po vyplnění základních údajů o své osobě (jméno, příjmení, státní příslušnost, rodné číslo, číslo mobilního telefonu, místo narození, číslo OP, povolání a adresy trvalého pobytu) stačí žádost odeslat. Během tří pracovních dnů vás bude kontaktovat kurýr, který si s vámi domluví schůzku a přinese vám smlouvu k podepsání.

Smlouvu si důkladně pročtěte a podepište. Následně je nutno aktivovat ÚČET a prostřednictvím internetu odešlete žádost o půjčku. Posledním krokem procesu je zadání SMS kódu, který vám z banky dorazí. Poté se již můžete těšit z finanční injekce a dvou tisícikorunového bonusu.

Zajímavý článek:  Zuno půjčka - jakými parametry se pyšní?

Potřebujete peníze opravdu rychle?

V případě, že na finanční výpomoc nemůžete čekat ani již výše zmíněné tři dny, mohla by vás zaujmout rychlá ZUNO půjčka – recenze zde, pro jejíž schválení stačí opět vyplnit online formulář. Na základě vyplněného formuláře vás bude do deseti minut kontaktovat zástupce s detailními podmínkami.

U rychlé ZUNO půjčky nemusíte zdlouhavě dokládat nepřeberné možné dokumentů, o vše, co bude společnost potřebovat si vám přímo zavolá. Peníze tedy můžete mít s extra rychlou půjčko ZUNO takřka okamžitě. Transparentní podmínky společnosti, výborný klientský servis a spousta bonusů navíc dělá z této společnost jednoho z nejoblíbenějších bankovních poskytovatelů půjček.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..