Jaké nabídne Komerční banka cestovní pojištění?

Vyřiďte si cestovní pojištění s Komerční bankou
Vyřiďte si cestovní pojištění s Komerční bankou

Pokud vyrážíme do zahraničí, je určitě dobrou volbou nezapomenout na správnou ochranu, a to v podobě cestovní pojistky. Jedině tak budeme mít jistotu v tom, abychom byli především finančně ochráněni v situacích, které mohou souviset s naším zdravím. Pokud se podíváme na to, jaké nabídne Komerční banka cestovní pojištění, je třeba nejprve uvést jeho stručnou charakteristiku, která je uvedena přímo na webu této banky: „Předmětem pojištění je úhrada nákladů na nezbytné ošetření z důvodu nemoci či úrazu v zahraničí. Z pojištění léčebných výloh budou pokryty i náklady na léky, na převoz do nemocnice či na případný převoz nemocného zpět do České republiky.“

Léčebné výlohy nejsou to jediné

Samozřejmě základem každé cestovní pojistky, a Komerční banka cestovní pojištění není výjimkou, jsou právě pojistná rizika, která souvisí s vaší ochranou v případě nutnosti ošetření. A to se týká jak těch situací, kdy onemocníte, tak samozřejmě i těch situací, kdy se zraníte, nebo vám zranění způsobí někdo jiný. Nezapomínejte ale také na to, že pojistka může obsahovat i další připojištění. Konkrétně potom tato:

  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění vašich cestovních zavazadel
  • Pojištění storna zájezdu

Dnes nabídne Komerční banka cestovní pojištění nejenom pro soukromé cesty

Pokud s cestovní pojistkou něco přímo souvisí, potom určitě i informace o tom, že ji nemusíte uzavírat jenom v rámci vašich soukromých cest – jako je výlet nebo dovolená. Dnes nabídne banka také možnosti dlouhodobého pojistného, a to až na dobu jednoho roku. To se může hodit třeba v případě, kdy vyrážíte v rámci svého studia na výměnný pobyt, stejně jako se může hodit v případě, kdy vyrážíte do zahraničí pracovat. I to jsou totiž situace, kdy byste měli být důkladně chráněni.

Zajímavý článek:  Komerční banka půjčka aneb dáma mezi bankami půjčuje

Jak pojistku sjednat?

Zde jsou možnosti jak jednoduché, tak i složité. Tou nejjednodušší je využít online sjednání, a to jak v rámci klasických internetových stránek, tak i prostřednictvím internetového bankovnictví. Druhá cesta je také přes zákaznickou linku Komerční banky, což je také poměrně jednoduché a rychlé. Logicky se nabízí ale i o něco složitější možnost, a to je sjednání pojistky přímo na pobočce banky. Zde však počítejte s tím, že vzhledem k administrativě se bude jednat o delší proces.

Tip pro čtenáře: Vyzkoušejte i cestovní pojištění od Slavia pojišťovny.

Pokud patříte mezi klienty této banky, je třeba dodat, že Komerční banka cestovní pojištění nabídne i v rámci některých svých služeb. Pokud totiž vlastníte embosované platební karty, můžete mít jistotu toho, že v rámci nich je vám cestovní pojistka k dispozici a tak můžete jednoduše vycestovat. Ať už se vás týká jakákoliv možnost, určitě je třeba říci, že bez cestovní pojistky se dnes neobejdete a výrazně doporučujeme ji mít. Ta od Komerční banky se může pyšnit vysokými limity, ale třeba také řadou asistenčních služeb a tak se jedná o produkt, se kterým budete rozhodně spokojeni a chybu s ním neuděláte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..