Kde můžete zažádat o rýchlý úvěr

stux / Pixabay


Někdy se člověk dostane do situace, kdy potřebuje peníze, ale jejich momentálně nemá. Jediná šance, jak je získat je vzít si úvěr nebo půjčku od banky či nebankovní společnosti. No taková záležitost je poměrně složitá, protože není jednoduché sehnat půjčku za pár hodin, či dní. Rychlý úvěr je by však mohl být řešením. Proto si zkusme něco o takové formě půjčky napsat. Na začátku si třeba říci, že pokud si chcete skutečně půjčit během pár dní, se sumou přes tisíc euro rozhodně nemůžete počítat.

Půjčky do pár hodin jsou opravdu rychlé

Půjčku do pár hodin v bance můžete dostat pouze v případě kontokorektného úvěru. Tento způsob půjčení má své velké výhody, hlavně co se týče rychlosti půjčení. Proto o něm můžeme říci, že je to rychlý úvěr. Princip spočívá v tom, že na svém soukromém účtu si požádáte o povolení přečerpat limit financí, které tam máte uloženy. Banka většinou takové žádosti vyhoví. Pár dní to trvá, ale po schválení ho už můžete využívat bez dalších omezení a žádostí prakticky hned. Výška přečerpání je různá a záleží na posouzení banky

Postup čerpání je velmi jednoduchý. Pokud máte možnost přečerpat svůj účet například o 20 000 Kč, jen si jich vyberete. Nemusíte o nic žádat ani nic dokladovat. Splácení je vždy automatické. Banka si dlužnou částku stáhne z vašeho účtu vždy, když Vám tam přijde jakákoliv úhrada. Rychlý úvěr je to i kvůli splácení úroků. Banka si je opět stáhne automaticky na konci měsíce. Úroky se pohybují ve výšce kolem od osmnácti do dvaceti procent, ale počítají se přesně na dny, což je pro zákazníka poměrně výhodné a nepreplatia tak nic navíc.

Jiné způsoby získání rychlého úvěru

Další způsob, jak získat rychlý úvěr je požádat o něj v nebankovní společnosti. Výborně se dá vyřídit i přes internetové stránky. Musíte si jen najít poskytovatele takové půjčky, v klidu vyplníte dotazník odešlete ho a počkáte na odpověď. Tato by měla přijít do pár hodin. Takové rychlé půjčky však poskytují jen do výše několika set eur a proto k žádosti nepotřebujete doklad o zaměstnání, zda výšku vašeho příjmu.

Zajímavý článek:  Provident půjčka vás opravdu nezklame!

Pokud se však stanete pravidelným zákazníkem, a budete dodržovat všechna pravidla a včas budete splácet veškeré závazky, můžete se pro poskytovatele půjček důvěryhodným klientem. Výše Vaší půjčky tak může být později vyšší. Podobná pravidla platí i při telefonické půjčce, jen s tím rozdílem, že zde vše můžete vyřídit přes telefon. Po schválení si půjčku můžete buď vyzvednout přímo na pobočce společnosti, nebo Vám je pošlou na Váš účet. Rychlý úvěr je i SMS půjčka. Princip je takový, že požádáte o úvěr a po kladné odpovědi si o půjčku zažádáte přes předem určenou SMS zprávu, kde zadáte požadovanou částku a dobu splatnosti.

O rychlý úvěr můžete zažádat třeba zde.

Tento postup můžete opakovat buď do vyčerpání celkové výše přiznaného úvěru, nebo vždy když splatíte jednu půjčku. Vzápětí totiž můžete požádat o další. Podmínkou jejího poskytnutí je celkové splacení procházející půjčky podle dohodnutých pravidel. Výše úroku je při všech takových rychlých půjčkách vyšší, než u jiných běžných úvěrech. Musíte počítat s desítkami procent a navíc počet splátek nebývá velký a celý rychlý úvěr tak splatíte maximálně do půl roku.

Rychlé půjčky se dají vybavit, pokud však potřebujete pravidelnou půjčku, je pro vás výhodnější zaměřit se jiné půjčky. Jejich vybavení je sice delší a možná i náročnější na dokladování Vaší bonity, ale celková výše půjčky může být pak mnohem vyšší. Rovněž výše úroků oproti rychlým úvěrem je nižší a tím pádem pro Vás příznivější. Nejlepší je však udělat si celkový přehled od různých poskytovatelů a porovnat si i takovou výhodnost.

Kde můžete zažádat o rýchlý úvěr
Hans / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *