Provident půjčka vás opravdu nezklame!

Provident půjčky
martaposemuckel / Pixabay

Na českém trhu můžete najít nespočet bankovních i nebankovních, ekonomických i neekonomických, soukromých i veřejných subjektů, které poskytují rychlé, online, bezúročné i úročné půjčky, s poplatky i bez poplatků, s ručitelem i bez něj, za zástavu i bez zástavy a s nahlížením i bez nahlížení do registru. Jenže jaká z těchto mnoha nabídek je ta nejlepší? Zeptali jsme se finančního poradce Pavla Barnu. Přečtěte si tedy v našem článku, jaký má názor na odborníky oblast financí a půjček.

Co by pan Barna doporučil?

Pavel Barna má na oblast půjček a osobních financí jasný názor: „V této oblasti se již pohybuji několik let a za tu dobu jsem poznal, že opravdu nejférovější společností, která své zákazníky skrytě neokrádá, je Provident. Provident půjčka vám bude nabídnuta pravdivě. To znamená, že se během sjednávání nesetkáte s žádnými skrytými poplatky. Během splácení na vás Provident nevytáhne žádné penále. A navíc už dopředu budete vědět, kolik za půjčku Provident ve svém finále vlastně zaplatíte.

To jsou opravdu všichni tak špatní?

Zajímalo nás také, zda opravdu ostatní společnosti tolik své klienty okrádají a šidí. „Ano, je to bohužel smutná pravda, ale je to tak. U ostatních společností vám například budou zatajeny některé poplatky, nebo pokuty, které budete muset splatit, když něco nesplníte. To do poslední chvíle nebudete ani vědět, protože to nikde ve smlouvě není uvedeno. Jediné místo, kde to najdete, jsou Obchodní podmínky, které ale často společnosti utajují, takže si je vlastně ani nemůžete v klidu přečíst. Jediný Provident jedná s klienty opravdu férově!“ řekl nám pan Pavel Barna.

Tip pro čtenáře: Pro výpočet půjčky vyzkoušejte i Provident kalkulačku, o které jsme psali před několika dny.

Co byste vzkázal klientům do budoucna?

Na závěr pan Barna vzkazuje všem klientům poselství: „Dejte si pozor, u koho si půjčujete. A když už si budete půjčovat, vzpomeňte si, že je tady Provident půjčka, která vás opravdu nezklame!

Zajímavý článek:  Komerční banka půjčka aneb dáma mezi bankami půjčuje


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *