Půjčka Kimbi nabízí rychlé peníze lidem

Že jste ještě neslyšeli o půjčce Kimbi? Jde o zbrusu nový finanční produkt přímo z bohatého Lucemburska, jež poskytuje rychlé peníze lidem, kteří je aktuálně potřebují. Její oblíbené heslo propojuje diskrétnost a zodpovědnost, jdoucí ruku v ruce s transparentností a ochotou.

Pokud i vy hledáte rychlou a spolehlivou půjčku, která se před vámi nijak neskrývá, a okamžitě vám sdělí RPSN i celkovou částku, kterou nakonec splatíte? Vyplňte náš formulář a uvidíte sami. Obratem vám přijde návrh smlouvy a další detaily, které jistě budete chtít znát. Vše vyřídíte pohodlně online.

Jak získat půjčku Kimbi?

Je to skutečně jednoduché. Stačí splnit několik základních podmínek a poslat žádost. A jaké podmínky máme na mysli?

  • věk 18 a více
  • platný občanský průkaz + jeden další doklad (pas, řidičský průkaz, zbrojní pas apod.)
  • občanství ČR
  • účet v české bance (resp. působící na území ČR)
  • stálý příjem
  • čistá platební historie

Půjčka Kimbi nahlíží do registrů, ale pokud máte menší škraloup, automaticky vás neodmítne, jako to dělají banky. Naopak – snaží se najít řešení, které by vyhovělo všem stranám.

Zajímavý článek:  Jaké možnosti má půjčka pro začínající podnikatele?

Půjčka, která se na nic neptá

Jde o neúčelovou půjčku, takže je jen na vás, jak získané peníze využijete. Půjčit si můžete 10 000 nebo rovnou 60 000 a vypořádat se tak s jakoukoliv katastrofou, která váš rozpočet postihne. Nemáte na zaplacení kroužků pro děti, potýkáte se s rozbitou pračkou nebo váš rozpočet každý měsíc vysává drahý úvěr na kreditní kartě? Vypořádejte se se všemi problémy jedním tahem díky půjčce Kimbi.

Není problém ji kdykoliv zdarma splatit, změnit výši splátek nebo dobu splácení, případně zapůjčenou částku ještě o něco navýšit. Vše je jednoduché, přívětivé a maximálně transparentní. Půjčka Kimbi rozhodně není obávaný zajíc pytli. S ní vždycky víte, na čem zrovna jste – bez výjimky.

Kimbi půjčka nabízí rychlé peníze lidem
TBIT / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..