Kde vám poskytnou půjčky ihned na účet?

půjčky ihned na účet
geralt / Pixabay

Co si představíte pod pojmem půjčky ihned na účet? Extra rychlé peníze? Vždy tomu tak být nemusí. Existují společnosti, které vám peníze dovezou přímo do místa bydliště, někde vám je zašlou na účet ihned po schválení žádosti o půjčku, někde si však počkáte i několik dnů. Za jak dlouho tedy můžete obdržet finanční injekci?

Schválení žádosti u půjčky ihned na účet je základ

V první řadě je nutno vybrat si společnost, která půjčky ihned na účet nabízí. Těch je na českém trhu poměrně velká spousta. Konkrétního poskytovatele nebo dokonce zprostředkovatele však vybírejte pečlivě a opatrně. Porovnejte nabídky jednotlivých společností a nezapomeňte si přečíst názory klientů v internetových diskuzích. Žádost o půjčku můžete podat buďto prostřednictvím online formuláře nebo se osobně dostavíte na pobočku dané společnosti.

Měli byste vědět: O půjčku však můžete zažádat také prostřednictvím telefonu nebo jedné SMS zprávy. O tom, zda splňujete podmínky poskytnutí půjčky, vás bude společnost kontaktovat obratem.

Za jak dlouho můžete mít peníze na účtu?

Přesná doba, kdy vám na účet dorazí finanční prostředky, se liší dle jednotlivých společností, ale také dle toho, u jaké banky máte veden svůj účet. Pokud jste u banky, u které má účet také společnost, jež vám finanční prostředky poskytuje, budou vám peníze odeslány ihned po schválení žádosti o půjčku.

Zajímavý článek:  Provident půjčka: Spočítejme si ji

U některých společností je však podmínkou pro poskytnutí půjčky ihned na účet zaslání ověřovacího poplatku, nejčastěji ve výši 1 koruny. Jakmile poplatek dorazí na účet poskytovatelem, obratem zasílá peníze na vaše bankovní konto. Pokud nemáte účet veden u některé z partnerských bank společnosti, na peníze si můžete počkat 24 hodin, až 2 pracovní dny.

Pokud však potřebujete peníze opravdu rychle, jsou půjčky ihned na účet jasnou volbou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..