Půjčka před výplatou přijde vhod každému

Půjčka před výplatou představuje krátkodobý úvěr, který je možno sjednat u bankovní, či nebankovní instituce. Známe to takřka všichni. Týden před výplatou je takřka nekonečný a výdaje, jako by se najednou rozmnožily. Z čeho zaplatit nájem? Z čeho fakturu od telefonního operátora? A za co poslat děti na zimní výcvikový kurz.

Půjčka před výplatou přijde vhod každému
jodylehigh / Pixabay

Bohužel značná část českých rodin žije doslova „z ruky do pusy“ a úspory na horší časy jim bohužel nic neříkají. Ceny pohonných hmot, potravin i základních potřeb se oproti mzdám neúměrně zvyšují. A tak se řada rodin ocitá před výplatou ve finanční tísni. A právě pro takto „postižené“ rodiny nebo jednotlivce je zde připravena půjčka před výplatou.

Kam pro půjčku před výplatou?

O tento druh finanční výpomoci můžete zažádat jak u bankovních, tak u nebankovních zprostředkovatelů. Vesměs však můžeme tvrdit, že půjčku před výplatou poskytují spíše nebankovní instituce, které s sebou nesou řadu výhod, ale na druhou stranu také nějaké ty nevýhody. Výhodou může být skutečnost, že půjčka může být poskytnuta takřka komukoli bez rozdílu.

Pro některé společnosti není překážkou nízký příjem nebo záznam v registru dlužníků. Půjčku vám poskytnou i tehdy, pokud jste měli někdy v minulosti se splácením půjček u jiných institucí problém. A peníze před výplatou můžete získat i tehdy, pokud neseženete nikoho, kdo se za váš závazek zaručí.

Zajímavý článek:  Jaké parametry má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky před výplatou?

Vždy záleží na tom, na koho se s žádostí o půjčku před výplatou obrátíte. Některé nebankovní instituce si zakládají na maximální rychlosti a půjčku vám vyřídí během několika mála minut. Někde si však budete muset trošku počkat. Peníze můžete mít na svém bankovním účtu během několika hodin, v krajním případě dnů. Vždy záleží na tom, u jaké banky máte veden svůj běžný účet.

Na co si dávat pozor?

Pokud přijdete s žádostí o půjčku před výplatou k nebankovnímu poskytovateli, který nenahlíží do registru dlužníků ani nechce znát výši vašeho příjmu, připravte se, že se vám tento druh půjčky do výplaty může pěkně prodražit. Úroky u nebankovních poskytovatelů bývají často dosti vysoké. Pokud však nemáte jinou možnost, nic s tím příliš nenaděláte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *