Jaké parametry má krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Kraákodobá rychlá půjčka 30 dnů je k dispozici u několika poskytovatelů
jarmoluk / Pixabay

Chceme-li půjčku, měli bychom za všech okolností znát hlavně její parametry. A to z toho důvodu, abychom věděli, co od ní máme čekat nebo co nám může daný úvěrový produkt konkrétně nabídnout. V tomto směru samozřejmě musíme říci, že úvěrových produktů je dnes na trhu několik desítek. A jednou z možností je i krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů, kterou si aktuálně detailněji představíme.

Na jak dlouho je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů poskytnuta?

Tento údaj je samozřejmě uvedený už v názvu, a tak víme, že je to nejčastěji doba 30 dní. Dle našeho uvážení ale může být i nižší, stejně jako lze zvolit společnosti, kde je i delší – třeba 45 dní. Příkladem může být poskytovatel Ferratum. Stejně tak ale nemusí být problém ani s tím, pokud si chceme daný termín prodlužovat.

Víte, že … máme možnost prodloužit měsíční lhůtu několikrát za sebou, stejně jako ji neomezeně prodlužovat třeba po celý rok. Toto zase nabídne poskytovatel Zaplo.

Jaké jsou podmínky získání?

Jelikož jsou jednoduché, je určitě dobré začít primárně tím, co vlastně v rámci žádosti o půjčku dokládat nemusíme a co nebude potřeba. Jedná se o doložení:

  • Našeho příjmu
  • Informace o našem zaměstnání
  • Výpisů z registrů

Bez toho všeho se vyřízení u většiny poskytovatelů obejde. Jediné, co tak musíme splnit, je plnoletost, tuzemské občanství a trvalé bydliště spojené s Českou republikou, a také vlastnictví bankovního účtu. A to samozřejmě proto, že právě na něho jsou požadované peníze zaslány.

Zajímavý článek:  Půjčky od Home Credit? Synonymum kvality a jistoty!

S těmito podmínkami souvisí i rychlost vyřízení, jelikož výjimkou nemusí být fakt, kdy vše zvládneme z pohodlí domova, a to do několika málo minut od odeslání online nebo SMS žádosti. A jelikož jsme již zmínili společnost Ferratum, můžeme zmínit citaci z jejího webu, která zní: „Garance odpovědi o schválení půjčky do 10 minut, 24 hodin denně – Žádat o půjčku můžete třeba o půlnoci. Vždy se ihned dozvíte, zda jsme vám půjčku schválili a peníze po schválení ihned odesíláme na váš účet

O kolik si lze požádat?

To je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších otázek, která se daného úvěrového produktu týká. Zde určitě nelze říci, že by se snad krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů držela na nízkých hodnotách. Začínat sice může na částce 500 Kč, ale dostat se lze třeba i na 20 000 korun českých – viz poskytovatel CreditON. Ten je dokonalou ukázkou toho, že prověření žadatelé mají možnost opravdu velkých půjček.

My na závěr dodáváme, že parametry jsou více než příznivé a tak určitě půjčku hodnotíme kladně. Na co je třeba dávat pozor, to jsou konkrétní úrokové sazby a poplatky, které mohou tento úvěr výrazně znevýhodnit. To je však velmi individuální a tak záleží na každém z nás a hlavně na konkrétním poskytovateli, pro kterého se rozhodneme. Dnes už není nic neobvyklého ani to, pokud využijeme možnost první půjčky zcela zdarma.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *