Co může nabídnout oblíbená BB půjčka?

BB půjčka je k dispozici pro všechny žadatele
RabidSquirrel / Pixabay

Pod tímto názvem se skrývá poměrně klasický úvěrový produkt, který spadá do segmentu nebankovních půjček. V něčem však unikátní rozhodně je, a to hlavně v rozsahu částek. V tomto směru totiž BB půjčka začíná už na částce 1 000 korun českých, ale dostat se lze až na celých 45 000 korun. Tím poskytovatel kombinuje dva segmenty, a to jak půjčku klasickou, tak samozřejmě i půjčku před výplatou. Důležité je k tomuto také dodat, že od výše částky se mění také termíny splatnosti. Zatímco nejmenší sumy můžete mít na týden, ty největší třeba i na celý rok.

Jaké má BB půjčka podmínky získání?

Ty jsou pro všechny žadatele stejné, ale na druhou stranu musíme říci, že samotné prověřování probíhá hlavně s ohledem na samotnou výši dané částky. Tím hlavním, co je potřeba, je samozřejmě věk nad 21 let a také stálý a samozřejmě také prokazatelný příjem. Dále je třeba také to, abychom jako žadatelé nefigurovali v insolvenčním řízení, a abychom neměli žádné dluhy po splatnosti třeba u jiných společností, a to hlavně těch nebankovních.

Další nutnou podmínkou je samozřejmě bankovní účet. Ten by měl být veden právě na vaše jméno, jelikož to je také spojeno hlavně s tím, aby peníze dostala správná osoba. Ověření je zde poměrně jednoduché, jelikož jste povinni zaslat korunový registrační poplatek. Na jednu stranu musíme negativně zhodnotit zdržení celého procesu, ale na druhou stranu říci, že se to týká jenom nových klientů.

Zajímavý článek:  Klik a klik a Klik půjčka je doma!

Jak proběhne žádost?

Ta je velmi jednoduchá, jelikož ji lze zvládnout online, prostřednictvím vašeho počítače. Bohužel zde musíme zmínit výrazné negativum, a tak citujme přímo ze stránek poskytovatele: „Naši stránku bohužel nejde zatím plně načíst na mobilních zařízeních a tabletech. Pro registraci použijte prosíme obyčejný počítač. Situace může být také způsobena používáním souborů cookies. Zkuste si v nastavení svého prohlížeče smazat tyto soubory, případně i temporary internet files a restartujte celý prohlížeč.V tomto směru je to určitě poměrně tristní, vzhledem k neustálému vývoji mobilních technologií. Na druhou stranu je to právě počítač, který má doma povětšinou každý.

Jak je to se splácením?

To samozřejmě může proběhnout jednorázově, stejně jako není problém splácet také pravidelně, v měsíčních splátkách. Zde BB půjčka vychází svým klientům poměrně vstříc. Pokud se totiž opozdí se splátkou, mohou mít až 30 dní na vyřešení případného problému. Stejně tak jim ale může vycházet vstříc i tím, že nabídne prodloužení termínu splatnosti, což se hodí hlavně u krátkodobých půjček. Zde je ale třeba počítat s poplatkem, který musí být zaslán co nejdříve. Jinak je ale půjčka poměrně dobrou volbou, která může složit v mnoha případech, kam patří tyto situace:

  • Nákup vybavení a spotřebičů domácnosti
  • Řešení finančních problémů
  • Koupě automobilu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *