Máte finanční problémy? Pomůže půjčka ihned na účet!

půjčka od Ferratum.cz
Ferratum půjčka

Dostat se do finančních problémů není v dnešní době nic neobvyklého. Může za to třeba nízká výplata a situace, kdy s ní nevyjdeme. Stejně tak může být problémem třeba pozdě odeslaná mzda, nebo i nečekaný výdaj. V takových případech sice můžeme oslovit své známé, ale pokud se nechceme ponižovat, může nám pomoci půjčka ihned na účet.

Ta je dnes ideálním řešením pro všechny, kdo mají finanční problémy. Nabídne totiž několik pozitiv, kam patří:

  • Široký výběr nabízených částek
  • Jednouché a rychlé vyřízení
  • Minimální prověřování

Co konkrétně půjčka ihned na účet nabídne?

Tou hlavní charakteristikou jsou zcela určitě částky, které jsou nižší, než u klasických půjček. Většina poskytovatelů v tomto směru začíná na hodnotě 500 Kč a končí na částce 10 000 korun českých. Při opakovaných půjčkách ale není problémem dostat se třeba i na dvojnásobek daného maxima, tedy například na sumu až 20 000 korun českých.

Jakákoliv zvolená částka je poté kombinována s termínem splatnosti. I zde je třeba počítat s jedním unikátem, a to takovým že se půjčka ihned na účet nesplácí pravidelně, ale jednorázově. Klasikou je v daném ohledu splatnost 1 – 30 kalendářních dní, ale výjimkou není ani lhůta 45 dní. Co nabízejí téměř všichni poskytovatelé, to je možnost si lhůtu prodloužit.

Jednoduchá žádost i schválení jsou samozřejmostí

Co je dalším pozitivem, to je rozhodně samotný proces žádost i a schválení. V tomto ohledu můžeme vyzdvihnout jednoho z nejstarších poskytovatelů, a to půjčku. Právě ta na svém webu uvádí toto: „Zašlete žádost o rychlou půjčku pomocí SMS nebo online formulářem. Ihned posoudíme vaši žádost a v případě schválení rychlé půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet.“ A pokud mluvíme o rychlosti, tak ta se pohybuje v řádech minut. A to hlavně díky tomu, že proces schválení je nejenom u tohoto, ale i u ostatních poskytovatelů téměř automatický.

Zajímavý článek:  Půjčka bez příjmu - záchrana na poslední chvíli

Vliv na rychlost však má také minimální prověřování. Pokud budeme konkrétní, tak není třeba dokládat informace o zaměstnání, ani o příjmu. Stejně tak ale není nahlíženo třeba do registrů, a to jak bankovních, tak nebankovních. Ideální i pro osoby bez práce, nebo pro problémové klienty.

Vysoký úrok je hlavní negativum

Ačkoliv vše výše uvedené souvisí s pozitivy, rozhodně je třeba uvést jedno negativum, jaké půjčka ihned na účet má. Pokud si nebereme půjčku bez úroků – tedy první zdarma, je úrok i 30 procent měsíčně. V takovém případě musíme vždy dobře zvážit to, zda si ji vezmeme, nebo nikoliv. Objektivně ale takovou výši úroků rozhodně nehodnotíme nijak pozitivně, jelikož je to úroková sazba vysoká.

Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že za ní jsou schovány všechny uvedené výhody. I proto je u klientů půjčka velmi oblíbená, a tak vznikají stále noví a noví poskytovatelé, kteří ji mohou nabídnout.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *