Půjčky Hradec Králové – Profi Credit půjčka

Známou finanční společností na českém trhu je Profi Credit, působící ve všech regionech ČR a nabízející tak i (mimo jiné) půjčky v Hradci Králové. Dost často si lidé pletou Provident a Profi Credit, protože obě společnosti jsou známé, poskytují nebankovní úvěry a na českém trhu působí dost dlouho. Konkrétné Profi Credit od roku 2000, Provident jen tři roky před ním.

Půjčky Hradec Králové

Ti z vás, kdo hledají půjčky Hradce Králové a v blízkosti tohoto kraje, mají možnost sjednat si právě půjčku u Profi Creditu. Ani zde, stejně jako v jiných oblastech, kde Profi Credit zasahuje, nepožaduje poskytovatel informace o účelu úvěru, tudíž jde o neúčelnou půjčku, kterou je možno využít na cokoli.

Odměna pro poctivé zákazníky
Profi Credit se svými půjčkami v Hradci Králové a také v jiných koutech ČR si váží řádně splácejících a solventních zákazníků tak, že jim umožňuje slevy a další akce na případně další půjčku Hradec Králové, kterou je možno získat. Samozřejmě vše se týká pouze řádně splácejících, nikoliv těch, kteří nějaké splátky vynechají.

Podmínky pro získání půjčky Hradec Králové

Půjčku společnost Profi Credit je možno získat za splnění několika základních kritérií.

 • samozřejmostí je minimální věk žadatele 18 let,
 • osoba tak musí být dospělá a svéprávná
 • u věku nad 70 let je pak vyžadován ručitel, který případně splátky dohradí
 • žadatel musí mít trvalá pobyt na území České republiky,
 • je vyžadován pravidelný měsíční příjem.

Příjem je nutný k získání půjčky od Profi Credit

Jak už bylo tedy uvedeno, k získání půjčky je nezbytné doložit informace o pravidelném měsíčním příjmu. Pokud jej žadatel nemá, nemůže dokázat, bohužel mu půjčka Hradec Králové nebude poskytnuta a schválena. Je to jisté síto, které zaručí, aby tak žadatel o půjčku měl jistotu, že půjčku pohodlně splatí. Také díky těmto pravidlům pro získání půjčky Profi Credit působí na českém trhu již téměř patnáct let.

Zajímavý článek:  Úvěry a stavební spoření

Výhody této půjčky

 • půjčka na cokoliv s jednoduchou smlouvou,
 • schválení půjčky do 24 hodin,
 • řeší exekuci i zástavu,
 • půjčka je žadatele od 18 let,
 • půjčku je možné vyřídit z domu,
 • peníze je možné použít na cokoliv.

Doklady pro získání půjčky

Mimo podmínky, které je nutné splnit, aby tak žadateli mohla být schválena půjčka v Hradci Králové, je nutno mít i platný občanský průkaz a jeho kopii dodat. Dále již uvedené potvrzení o příjmu, a pokud je ručitel, tak i ručitele půjčky. U lidí, pobírající důchod je pak nezbytností také doložit kopii důchodového výměru, případně jiné dokumenty jako sociální dávky apod. možnou zvláštností pro získání půjčky Hradec Králové od Profi Credit je doložení tzv. kontaktních dokladů, tedy výpisu z bankovního účtu, nebo účty za elektřinu, vodu aj. To pro ověření adresy, aby bylo zamezeno uvádění nepravdivých a mylných údajů.

Kontakty

Název společnosti: PROFI CREDIT Czech, a. s.
Adresa: nábřeží Závodu míru 2739 530 02 Pardubice
IČ: 618 60 069
Telefon: 466 741 490
E-mail: proficredit@proficredit.cz

PROFI CREDIT - nebankovní půjčky - osobní i podnikatelské úvěry
PROFI CREDIT – nebankovní půjčky – osobní i podnikatelské úvěry

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..