Rychlá půjčka 8000 – průkopník na trhu mikro-půjček

Ferratum půjčka - SMS půjčka bez 1 Kč
Ferratum půjčka – SMS půjčka bez 1 Kč


Společnost Ferratum je známou finanční společností na českém trhu právě díky tak zvaným mikro-půjčkám, což jsou nebankovní rychlé půjčky do 8000 korun, nebo i deseti, kde je ale také bohužel rychlá splatnost a většinou je jednotná. Tudíž hned při sjednávání rychlé půjčky do 8000 korun je stanoven přesný termín, do kterého je nezbytné půjčku uhradit. Tento termín je však šibeniční, někdy jenom čtrnáct dnů, nejčastěji třicet dní a maximálně pak měsíc a půl.

Rychlá půjčka 8000 tisíc korun? Ferratum půjčka.

Původem finská společnost Ferratum Group přinesla na český trh nový druh rychlých půjček, protože do té doby se tak nízké částky nepůjčovaly. Firma si jasně uvědomila, že o finanční rychlé půjčky do 8000 korun žádají lidé žijících na pokraji bídy, kdy musí počítat každou korunu také od výplaty k výplatě. Při náhlých a nečekaných výdajích se tak dotyčný ocitá v situaci, která není příjemná, ale hlavně zoufalá.

Mikro půjčka jako dočasné řešení

Brát si rychlou půjčku 8000 korun pravidelně není zrovna ideální řešení finančních potíží.

Možná jako výjimečná situace se tak dá řešit, ale ne dlouhodobě. Tím by se žadatel dostal do ještě větších problémů, než původně byl.

Žádné ručitele
Výhodou rychlé půjčky 8000 korun je především to, že nevyžaduje žádné ručitele a ani registrační poplatek. To je velké plus, které této mikro-půjčce zajistilo stálost na českém trhu. Lidé bez příjmu, nebo pouze s nízkým příjmem rozhodně nemohou ručit majetkem, který nemají a tak pro ně byla obvykle cesta do banky se žádostí o rychlou půjčku 8000 korun uzavřena. Díky Ferratum půjčce však nyní problémy mohou bez potíží řešit.

Není potřeba dokládat příjmy
Díky tomu, že u rychlých půjček 8000 korun není potřeba dokládat příjmy, je tak cesta otevřená prakticky pro všechny svéprávné dospělé osoby, aby půjčku získali. A navíc se rychlá půjčka 8000 korun vyřizuje z pohodlí domova, tedy online, a není zapotřebí nikam docházet. Lidé tak mají usnadněnou cestu k financím, které potřebují a nemusí nic podepisovat a dokládat.

Zajímavý článek:  Půjčky pro nezaměstnané lze dnes vyřídit z pohodlí domova

Výhody pro stálé zákazníky

Ferratum rychlá půjčka 8000 korun je velice oblíbenou i proto, že nabízí svým stálým zákazníkům další bonusy a výhody. Kdo si pravidelně rychlou půjčku 8000 korun zřizuje, pak dostává nabídky i na vyšší částky s ještě výhodnějším financováním, nebo jiné možné výhody, vyplývající z půjčky.

Výhody mikro půjčky Ferratum

  • půjčka je nabízena od 500 až do 10 000 Kč,
  • půjčka je bez úroků, platíte pouze poplatek za vyřízení
  • věk pro získání půjčky je od 21 do 85 let
  • SMS půjčka je nabízena pro nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené,
  • sjednání osobní půjčky je online, bez nutnosti osobní schůzky.

Na co si dát pozor
Rozhodně se nedoporučuje si vzít Ferratum půjčku jen tak bez rozmyšlení. Pokud je člověk v nepříjemné situaci, kdy musí okamžitě jednat, není sice moc času na přemýšlení, ale zas na druhou stranu mnohdy pár minut může rozhodnout o tom, jaký další bude osud.
[box type=”alert” size=”large” style=”rounded”]Pokud si zákazník dobře nespočítá, kolik bude platit a kdy má splatnost rychlé půjčky ve výši 8000 Kč, může z toho mít daleko větší potíže než původně měl.[/box]

Kontakty Ferratum

Název: Ferratum Czech s.r.o.
Adresa: Bavorská 856/14 155 00 Praha 5 – Stodůlky
Telefon: +450 245 001 715
E-mail: ferratum@ferratum.cz
Otevřeno: Po – Pá 8.00 – 20.00, So: 10.00 – 18.00

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *