Půjčky pro nezaměstnané lze dnes vyřídit z pohodlí domova

Kde získat půjčky pro nezaměstnané
PublicDomainPictures / Pixabay

Doba internetu poskytuje každému z nás možnosti, o kterých by se nám před pár lety ani nesnilo. Sílu internetu si uvědomují i ​​společnosti, které aktivně podnikají na našem finančním trhu. Především jde o nebankovní společnosti, které mimo běžných půjček poskytují i ​​půjčky pro nezaměstnané přes internet. Díky tomu můžete získat půjčku bez dokládání příjmu i bez toho, abyste opustili práh svého příbytku.

Online půjčky i pro nezaměstnané z nebankovních subjektů

Získat dnes půjčku bez potvrzení o příjmu z některého bankovní subjektu je prakticky nemožné. Sice ještě existují na trhu i tzv. americké hypotéky, kde není nutné dokladovat příjem, k jejich schválení však budete potřebovat ručit nemovitostí. Většině žadatelům o takovýto typ půjčky tak zůstává jako jediná možnost půjčka z některé nebankovní společnosti. Těch je na našem trhu v současnosti skutečně hodně, a proto najít produkt jako jsou půjčky pro nezaměstnané není nic složité.

Mnohé z nich tento typ půjčky poskytují dokonce i online, případně prostřednictvím SMS zprávy.

Konkrétně online půjčky i pro nezaměstnané můžete najít v nebankovních společnostech jako je například Cetelem, Cofidis, Ferratum nebo Půjčkomat, které mají ve své nabídce tuto půjčku ve formě tzv. expresní půjčky v maximální výši několik desítek tisíc korun.

Na co si třeba dávat pozor ještě před tím než požádáte o půjčku i pro nezaměstnané?

Půjčky pro nezaměstnané patří bezesporu z pohledu klienta mezi nejrizikovější. Vysoká úroková sazba, vysoká RPSN nejsou jedinými nástrahami, na které si musíte dávat při tomto typu půjčky pozor. Mnohé méně známé nebankovní subjekty mají totiž ve zvyku klientům zatajovat různé poplatky, které nezahrnou do výše RPSN, čehož důsledkem klient při podpisu smlouvy ani jen netuší, co vlastně podepisuje. Z toho důvodu vám doporučujeme důkladně prostudovat smluvní podmínky mezi vámi a společností, která danou půjčku poskytuje, čímž se vyhnete nepříjemným překvapením.

Zajímavý článek:  Jak a kde hledat nebankovní půjčky Ostrava?

Velmi velkým rizikem může být z pohledu klienta u půjčky pro nezaměstnané i kratší lhůta splatnosti, která u tohoto typu půjčky nemusí překročit ani hranici jednoho měsíce. Na trhu existují však i společnosti, které tuto půjčku poskytují s lhůtou splatnosti až několik měsíců, či let, což vám zajistí lepší rozložení splátek dle vašich představ.

Výhody půjčky i pro nezaměstnané

  • Dostupné i pro lidi bez stálého příjmu
  • Můžete je získat i z pohodlí domova

Nevýhody půjčky i pro nezaměstnané

  • Vyšší úroková sazba a vyšší RPSN
  • Kratší lhůta splatnosti
  • Některé nebankovní subjekty běžně zatajují svým klientům různé poplatky související s poskytnutím dané půjčky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..