Čím je charakteristická Simple půjčka a co nám nabídne?

Simple půjčka - jak ji získat online žádost
Simple půjčka – jak ji získat online žádost

Na našem trhu, zvláště potom na tom nebankovním existují desítky možností, jak si můžeme půjčit peníze. Pokud bychom měli zmapovat segment mikropůjček, je jednou z variant takzvaná Simple půjčka. Jedná se o obchodní název půjčky, která má jasně specifikovanou nabídku, a to takovou, že nabídne sumy v rozmezí 1 000 – 10 000 korun českých. Vybrat si je samozřejmě lze prostřednictvím online formuláře na webu, ale dodat je třeba to, že první půjčka je omezena na částku 3 000 korun.

Samozřejmostí je možnost zkombinovat peníze s termínem splatnosti, který může být libovolný, a to od dvou dnů, do jednoho měsíce. A tak záleží čistě na vašich potřebách a na tom, kdy budete schopni peníze vrátit.

Sumu máte na účtu do druhého dne

Jednou z podmínek získání je také bankovní účet, a to proto, že právě na něho peníze odcházejí a mohou být připsány již druhý den. Na co je využijete, to je čistě na vás samotných, jelikož z hlediska účelu vás Simple půjčka nijak neomezuje. Není tak třeba nikomu nic říkat, ani dokládat. Stejně tak ale není třeba dokládat ani informace o tom, kolik vyděláváte, nebo jakého máte zaměstnavatele. A to díky jednoduchému online vyřízení, z pohodlí vašeho domova. Z toho jasně plyne, že vše proběhne online a tedy bez nutnosti vyplňování papírových smluv či dalších dokumentů.

Jediným zdržením, kvůli kterému musíme půjčce strhnout plusové body, to je nutnost zaslání korunového registračního poplatku. Pokud ale půjde v rámci stejné banky, zdrží celý proces pouze o pár minut. Na druhou stranu je dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy má kdokoliv v plánu zneužití účtu a tedy vytvoření úvěrového podvodu.

Zajímavý článek:  Jaké SMS půjčky můžete získat ještě dnes?

Jaké podmínky Simple půjčka má?

Z výše uvedeného vyplývá, že velmi benevolentní, jelikož o peníze si může zažádat opravdu téměř každý, kdo je potřebuje. Budeme-li konkrétní, jedná se o tyto.

  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Trvalé bydliště na území ČR – mimo obecní úřad
  • Tuzemské státní občanství
  • Bez záznamu v registru exekucí

Dané podmínky samozřejmě splní doslova každý a tak mu může půjčka pomoci třeba při řešení krátkodobého finančního problému. Ostatně to dokládá recenze a hodnocení jedné z žadatelek, která píše: „Potřebovala jsem rychle peníze na novou televizi, která byla zrovna v akci a která se nám líbila. Do výplaty bylo daleko, tak jsem požádala Simplepůjčku a vyšli mi vstříc. Vše proběhlo rychle a fér, doporučuji

Doporučíme vám také přečíst článek – Půjčky do výplaty: Omega půjčka do výplaty

Přidáme-li ještě naše hodnocení, je třeba říci, že z hlediska rychlosti a jednoduchosti je to dobrá volba, ale z hlediska úroků již ne. Pokud si vezmeme první 3 000 na dobu jednoho měsíce, je třeba počítat s tím, že nám bude naúčtován úrok ve výši 840 korun českých, což je poměrně dost. Na druhou stranu v daném segmentu je mnoho neplatičů a tak se spolčenost musí krýt.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..