Jak získat peníze ihned? Pomůže půjčka online do 10 min!

Půjčka online do 10 min může být vaše
undulatus / Pixabay

Vyřízení půjčky nemusí být nutně spjato s dlouhou čekací dobou, kdy čekáme třeba i několik dní. Stejně tak není nutné čekat ani několik hodin. V tomto ohledu totiž existují možnosti, kdy trvá samotné vyřízení v řádu několika minut. Ideálním příkladem může být půjčka online do 10 min, kterou známe i pod zcela jinými názvy.

Pokud budeme v daném směru konkrétní, říká se jí také:

  • Mikropůjčka
  • Půjčka před výplatou
  • Finská půjčka

Vždy se ale jedná o stále stejný produkt, který byl původně určený hlavně pro řešení krátkodobých finančních problémů. Jelikož se ale jedná o úvěr neúčelový, není problém peníze použít na cokoliv. A takto peníze lidé samozřejmě využívají.

Jaké přednosti půjčka online do 10 min má?

Ty největší se samozřejmě vážou k tomu, jaké jsou podmínky získání. V tomto ohledu stačí splnit pouze několik základních parametrů, jako je plnoletost, vlastnictví bankovního účtu, nebo tuzemské státní občanství. Nic jiného půjčka online do 10 min často nevyžaduje, a tak není nutné dokládat třeba informace o zaměstnání, nebo potvrzení o příjmu. Další výhodou je samozřejmě i to, že celý proces vyřízení je téměř automatický a online. Není tak nutné kamkoliv chodit, stejně jako není nutné cokoliv podepisovat, nebo o čemkoliv jednat. Stačí podat online či SMS žádost a už jenom počkat na vyřízení.

Půjčit si lze i 20 000 korun

Ačkoliv jsou tyto půjčky často spjaté s menšími finančními částkami, ne vždy je to pravidlem. Pokud budeme konkrétní, tak si lze půjčit třeba i 20 000 korun českých. Konkrétně tolik nabídne poskytovatel CreditON. Ani další ale nezaostávají, a tak poskytovatel Zaplo může nabídnout až 15 000 Kč, zatímco Ferratum i 10 000 korun českých.

Zajímavý článek:  Kdy se mohou hodit nebankovní půjčky Brno?

Důležité je ale zmínit i to, že se půjčka online do 10 min nesplácí pravidelně, ale jednorázově. S tím poté souvisí zvolený termín splatnosti. K dispozici jsou lhůty od jednoho dne, až po 45 kalendářních dní. Samozřejmostí je i to, že si lze daný termín v budoucnu prodloužit. Zde ale počítejte s tím, že se to neobejde bez poměrně vysokého poplatku.

Výhodné i nevýhodné

Naše hodnocení je v tomto směru velmi diskutabilní. Pokud se podíváme na standardní nabídku, je nutné říci, že úrokové sazby jinak zajímavou půjčku velmi znevýhodňují. I 30 procent měsíčně je totiž poměrně dost. Na druhou stranu jsou společnosti, které nabídnou možnost první půjčky zdarma. V takovém případě se jedná o nejvýhodnější úvěr na trhu a ten můžeme doporučit. Samozřejmě pokud splníte podmínky, které společnost má.

Například Zaplo má jednu jedinou, a to takovou: „Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný úrok ani poplatek.“ U ostatních společností je to velmi podobné a tak se určitě není třeba bát toho, že byste na půjčku zdarma nedosáhli. Právě naopak.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *