Úvěry bez dokládání příjmu

Úvěry bez dokládání příjmu
blickpixel / Pixabay

Chcete si půjčit finance, ale Váš příjem není takové úrovni, abyste na jeho základě mohla dostat půjčku? V minulosti by Vás asi odmítli nejen v bance, ale i některý nebankovní poskytovatelé půjček. V současnosti je však situace jiná a už i některé banky mají ve své nabídce úvěry bez dokládání příjmu. Ve většině případů však musíte počítat ze založením nemovitosti, jako zajištěním pro případ nesplácení poskytnutého úvěru. Pokud však potřebujete jen menší hotovost, naleznete v nabídkách bank i úvěry bez založení.

Kde nabízejí úvěry bez dokládání příjmu

Komerční banka nabízí úvěry bez dokládání příjmu pod názvem Hypotéka bez dokládání příjmu. Na její dosažení musíte splňovat následujcí podmínky. Váš věk musí být od 25 do 55 let, musíte být občanka České republiky, nebo cizinka s trvalým pobytem na území ČR. Úvěr se dá dostat od 10 000 eur do výše 50% hodnoty zastavené nemovitosti, do maximální splatnosti třicet let. Použít jej můžete na pořízení, výstavbu, změnu, údržbu, splacení nebo kombinaci těchto účelů. Také je možné použít část úvěru bez uvedení účelu na zaplacení poplatků spojených s přidělením tohoto úvěru. Vybrat si můžete fixaci úrokové sazby na 2, 3, 5, 10 a 15 let. Tento úvěr je zajištěný nemovitostí určenou k bydlení. Úvěr si můžete i připojistit přímo v bance. Navíc si můžete v případě Vaší solventnosti splátky úvěru navýšit bez poplatku a tím časné ho splatit a tím ušetřit.

Úvěry bez dokládání příjmu nabízejí i jiné banky. Například Poštovní banka má v nabídce produkt s názvem Dostupná půjčka, kde si můžete půjčit na cokoliv od 10000 do 200 000 Kč.

Splácet ji můžete od jednoho do šesti let. Navíc 50 000 Kč si můžete vybrat i v hotovosti. Tato půjčka je poskytována bez ručitele a pokud máte účet v Poštové bance, neplatíte poplatek za její přidělení. Tuto půjčku můžete získat pokud máte věk od 18 do 70 let, a výše splátky se během splácení nemění. Bankovní úvěry bez dokládání příjmu má ve své nabídce i další banka a to ve formě americké hypotéky. Zde platí, že Vaši nemovitost založíte a banka Vám vyplatí finance až do 80 procent její hodnoty. Lhůta její splácení je od jednoho měsíce až po dvacet let. Navíc máte možnost využít úrokovou sazbu s fixací mě 1,2,5 a 10 let. Úvěry bez dokládání příjmu mají ve svých nabídkách i několik nebankovní společnosti, poskytující různé druhy úvěrů. Pokud potřebuje finance ve výši 1000 a více euro musíte počítat s potřebou založit nemovitost. Pokud však máte zájem o částku v tisíci korunách, dostat se k ní můžete poměrně jednoduše. Jedná se například o SMS půjčky, kde si můžete půjčit částku do 5000 Kč.

Zajímavý článek:  Půjčky přes sms? Ano, Sci-Fi se stalo skutečností!

Jak fungují SMS půjčky

SMS půjčky fungují na jednoduchém principu. Na webových stránkách společností, které je poskytují si můžete vyplnit jednoduchý formulář, pomocí kterého se zaregistrujete do systému. Pokud budete splňovat podmínky přiznání SMS půjčky, za pár minut, maximálně hodin Vám přijde odpověď a pomocí kódu si můžete o konkrétní výši půjčky zažádat. Pokud jste je zákazníkem poprvé, půjčí Vám maximálně 1000 Kč. Pokud však budete své závazky řádně a včas plnit, později můžete požádat o maximální částku 10 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje ve dnech, a při částce 350 i měsících. Úrok se při těchto půjčkách nepočítá, ale nazývá se poplatek za poskytnutí půjčky. Tento poplatek je různý a záleží od výšky vypůjčené částky a počtu dní, kdy půjčku vrátíte. Nejznámější společnosti, které poskytují takové malé úvěry bez dokládání příjmu jsou Ferratum, smscredits, creditone.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..