Půjčka Mutuo – na tu se můžete spolehnout

Jestliže si rychle potřebujete půjčit ne příliš vysokou částku, spolehněte se na prověřeného a seriózního poskytovatele. A takovým je společnost Mutuo. Jak vypadá jejich nebankovní půjčka? Kolik si můžete půjčit a jaké jsou podmínky pro schválení žádosti? To vše a ještě více se dozvíte v následujícím článku.

Parametry půjček
Mutuo je nebankovní společnost specializující se na poskytování rychlých nebankovních půjček ve výši 1 000 až 5 000 korun. S jejími půjčkami se nepojí žádné poplatky za vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu ani jiné skryté přidružené výdaje. Žádost o půjčku lze podat online prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách poskytovatele. Přiložíte pouze čitelně oboustranně oskenovaný občanský průkaz a půjčka se splatností 15 nebo 22 dní může být vaše během několika málo minut. Mutuo poskytuje také půjčky přes telefon – SMS půjčky. Informace lze nalézt i na facebookových stránkách společnosti Mutuo.

Půjčka Mutuo – jste nový nebo stávající klient?

Společnost má však poměrně přísné podmínky na bonitu dlužníka. Nezjišťuje sice výši vašich příjmů, ale poprvé vám půjčí pouze 1 000 korun. Bude-li poskytnutá půjčka vrácena včas, podruhé si již můžete půjčit 2 000 korun, potřetí 3 000, atd. Poplatky za půjčku jsou stanoveny předem a jednoznačně, vždy 250 korun z každé půjčené tisícikoruny na 15 dnů. V případě druhé a každé další půjčky však dostávají klienti bonusový týden zdarma, proto jsou poplatky za půjčku na 15 i 22 dní ve stejné výši.

Zajímavý článek:  Andělská půjčka: už i andělé dnes půjčují!

Nemůžete zaplatit?

Jestliže jste se z jakéhokoliv důvodu ocitli v nečekané finanční tísni a oproti původnímu předpokladu nemůžete půjčku v dohodnutém termínu splatit, existuje samozřejmě možnost ji za poplatek o 7 nebo 14 dní prodloužit. Abyste na splatnost své půjčky nezapomněli, Mutuo poskytuje svým klientům bezplatný upomínkový servis, v rámci kterého vás na blížící se splatnost vaší půjčky opakovaně upozorní SMS zprávou.

geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *