Andělská půjčka: už i andělé dnes půjčují!

Andělská půjčka
OpenClips / Pixabay

Myslíte si, že dobré skutky dělají pouze jen andělé? Jste na omylu! Na internetu se teď rozšiřuje velice výhodná, snadno přístupná a jednoduše realizovatelná andělská půjčka. Jaké jsou tedy podmínky pro získání andělské půjčky? Co všechno budete muset doložit? A kolik si vlastně můžete půjčit? Čtěte v našem článku!

Chci získat andělskou půjčku, co pro to musím udělat?

Pokud máte těsně před výplatou a už vám dochází finanční prostředky, můžete si půjčit až do 10 000 korun přes andelska-pujcka.cz. Nejdříve si tedy na stránkách vyberete částku, kterou si chcete půjčit. Může to být částka od jednoho až do deseti tisíc korun. Následně si vyberete, na jak dlouho si chcete půjčit. U andělské půjčky to může být období od sedmi do třiceti dnů. Dále máte u andělské půjčky hned tři varianty vyzvednutí vaší půjčky, a to prostřednictvím poštovní složenky, nebo na vašem osobním bankovním účtu nebo přímo na jedné z poboček. Pobočky společnosti andělské půjčky najdete hned ve dvou městech, a to v Praze a v Brně. Následně ve formuláři vyplníte vaše osobní údaje a vše je tímto hotovo!

Tip pro zájemce o půjčku: O krátkodobé Andělské půjčce je psáno v tomto článku.

Kdo může získat andělskou půjčku?

Společnost Andělská půjčka půjčuje téměř všem vrstvám obyvatelstva – od studentů až po důchodce. Jaké jsou tedy podmínky pro získání jednotlivých druhů půjček? Chcete-li získat studentskou půjčku, musíte doložit potvrzení o studiu a nějaký doklad, že máte alespoň minimální příjem, a to z jakékoliv činnosti.

Zajímavý článek:  Půjčka Česká spořitelna

Pokud jste dále třeba maminkou na mateřské dovolené a už vám nezbývají penízky například na sunar, nemusíte zoufat, i na vás Andělská půjčka myslí! Musíte jen vyplnit žádost o půjčku a k ní doložit doklad o příjmu mateřského nebo rodičovského příspěvku.

Jste-li důchodcem, taktéž si můžete půjčit! Mnoho bankovních či jiných ekonomických domů důchodcům téměř nepůjčují. V tom je společnost andelska-pujcka.cz výjimečná! Stačí jen opět vyplnit formulář a následně poslat doklad o výši pobíraného důchodu.

Půjčit si mohou i brigádníci! Samo vedení společnosti Andělská půjčka má pro brigádníky jednoduché poselství: „Po doložení smlouvy o vykonávání brigády a vyplnění žádosti, rádi půjčku poskytneme!Andělská půjčka má dveře otevřené i pro pracující a osoby samostatně výdělečně činné!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *