Půjčka Česká spořitelna

S Českou spořitelnou se v poslední době setkáváme stále častěji. Není se čemu divit – v dnešní době zastupuje 5 milionů klientů, což je celá polovina České republiky a zaměstnává na 10 tisíc zaměstnanců. To jsou velká čísla, co říkáte? Pojďme si tedy ukázat, za jakých podmínek bude Půjčka Česká spořitelna vaše. Získat půjčku od tohoto bankovního giganta a jak to může být velice snadné.

Česká spořitelna a půjčka? Ano, jde to dohromady!

Chcete-li půjčku od České spořitelny, není nic jednoduššího, než zajít na jejich pobočku, kterých je mimochodem v České republice nespočet, a sjednat si úvěr přímo osobně. Jenže, co když nemáte tolik času, abyste běhali někde po bankách? Jednoduchá pomoc! Stačí navštívit webové stránky České spořitelny, kliknout na záložku „Osobní finance“, a dále v záložce „Produkty a služby“ vybrat ten typ půjčky nebo úvěru, který bude pro vás nejideálnější. Dále již jen kliknete na modré tlačítko „Objednat tento produkt“ a buď si zařídíte půjčku přímo online přes SERVIS24, nebo vyplníte malinkatý dotazník, díky kterému tak budete mít sjednanou schůzku s některým z bankovních úředníků. Nebudete pak muset v bance trávit spoustu času a čekat nekonečné hodiny v čekárně, protože budete mít přednost před ostatními, a to právě díky sjednané schůzce.

Zajímavý článek:  Financnihomeopatie.cz – jednoduché stránky i pro neznalé

Jaké jsou výhody půjčky od České spořitelny?

Velikou výhodou oproti jiným bankám, nebo jiným nebankovním subjektům, je ta, že máte danou pevnou úrokovou sazbu a to na minimální úrovni 6,9 %. To vám nenabídne žádná jiná konkurence! Dále si u České spořitelny můžete sjednat pojištění půjčky, a to například proti neschopnosti splácet, proti náhlé ztrátě zaměstnání a dalším. Česká spořitelna dále nabízí možnost snížení nebo zvýšení splátek během vašeho splátkového kalendáře.

Vše tedy přizpůsobí hlavně vašim možnostem a požadavkům, a to naprosto zdarma! A navíc není počet takovýchto změn nějak limitován, či omezen! Můžete ale takto učinit až po uhrazení šesti měsíčních splátek. Dříve to bohužel nepůjde.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..