Půjčka Česká spořitelna

S Českou spořitelnou se v poslední době setkáváme stále častěji. Není se čemu divit – v dnešní době zastupuje 5 milionů klientů, což je celá polovina České republiky a zaměstnává na 10 tisíc zaměstnanců. To jsou velká čísla, co říkáte? Pojďme si tedy ukázat, za jakých podmínek bude Půjčka Česká spořitelna vaše. Získat půjčku od tohoto bankovního giganta a jak to může být velice snadné.

Česká spořitelna a půjčka? Ano, jde to dohromady!

Chcete-li půjčku od České spořitelny, není nic jednoduššího, než zajít na jejich pobočku, kterých je mimochodem v České republice nespočet, a sjednat si úvěr přímo osobně. Jenže, co když nemáte tolik času, abyste běhali někde po bankách? Jednoduchá pomoc! Stačí navštívit webové stránky České spořitelny, kliknout na záložku „Osobní finance“, a dále v záložce „Produkty a služby“ vybrat ten typ půjčky nebo úvěru, který bude pro vás nejideálnější. Dále již jen kliknete na modré tlačítko „Objednat tento produkt“ a buď si zařídíte půjčku přímo online přes SERVIS24, nebo vyplníte malinkatý dotazník, díky kterému tak budete mít sjednanou schůzku s některým z bankovních úředníků. Nebudete pak muset v bance trávit spoustu času a čekat nekonečné hodiny v čekárně, protože budete mít přednost před ostatními, a to právě díky sjednané schůzce.

Zajímavý článek:  Quick půjčky vám splní sny ve vteřině

Jaké jsou výhody půjčky od České spořitelny?

Velikou výhodou oproti jiným bankám, nebo jiným nebankovním subjektům, je ta, že máte danou pevnou úrokovou sazbu a to na minimální úrovni 6,9 %. To vám nenabídne žádná jiná konkurence! Dále si u České spořitelny můžete sjednat pojištění půjčky, a to například proti neschopnosti splácet, proti náhlé ztrátě zaměstnání a dalším. Česká spořitelna dále nabízí možnost snížení nebo zvýšení splátek během vašeho splátkového kalendáře.

Vše tedy přizpůsobí hlavně vašim možnostem a požadavkům, a to naprosto zdarma! A navíc není počet takovýchto změn nějak limitován, či omezen! Můžete ale takto učinit až po uhrazení šesti měsíčních splátek. Dříve to bohužel nepůjde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *