Air bank půjčka snadno a rychle

Vzdušná banka? Že vám to nic neříká? Přece určitě znáte ty zelené reklamy se dvěma bankéři, ve kterých jeden je vždy ten zlý a jeden je vždy ten hodný? Zkusili jste si už ten název přeložit do angličtiny? Stále netušíte? No přece je řeč o Air bank. Už totiž i ta nabízí svým váženým klientům půjčky!

Air bank půjčka = jistota, jistota a zase ta jistota!

Proč synonymum jistoty? Pokud jste totiž spolehliví, poctiví a čestní, můžete mít z půjčky taky i vy zisk. Protože budete-li splácet vždy včas, získáte zaručenou sazbu 9,9 % a navíc poslední splátka vám bude automaticky odpuštěna a nebudete ji muset splácet! Kolik tímto pozitivním krokem společnosti Air Bank vlastně získáte? Ač se to nezdá, odpuštěním poslední splátky můžete ušetřit až desítky tisíc korun. To není málo, že? Každému by se přece hodily penízky navíc! Navíc za sjednání, vedení ani za mimořádné splátky půjčky nezaplatíte ani korunku navíc! Air bank prostě půjčuje seriózně! Jejich slogan „Air bank, i banku můžete mít rádi!“ není úplně od věci!

Air bank vysvětlila výhody své půjčky

Na stránkách Air bank se můžete začíst hned do několika článků na nespočet témat. Pojďme si ale teď vysvětlil, jaké jsou největší výhody půjčky od Air bank a od koho jiného, než od profesionálů: „Server bankovnipoplatky.com srovnával běžné osobní půjčky, u kterých nemusíte dokládat, na co ji chcete. Řečeno bankovním jazykem – šlo o Neúčelové úvěry v korunách k osobním účelům a bez ručitele či zajištění. První test probíhal v listopadu a prosinci 2012, druhý v dubnu 2013, třetí v květnu a červnu, čtvrtý v průběhu září 2013 a pátý pak v prosinci 2013. V konkurenci 12 českých bank se půjčka Air bank umístila ve všech kolech testu mezi nejlepšími,“ uvádí odborníci banky Air bank.

Zajímavý článek:  Kdy a proč se hodí úvěr na bydlení?

A jak tedy získat půjčku Air bank?

Air bank půjčka může být vaše pohodlnou online formou.  Stačí jen vyplnit formulář, který najdete na stránkách Air bank. Ne všem ale tento způsob vyřízení půjčky vyhovuje. Toho si je Air bank velmi dobře vědom a proto nabízí sjednání půjčky i na jejich jedné z mnoha poboček, které najdete v Praze, v Pardubicích, v Brně, ve Zlíně, v Ostravě, v Olomouci, v Liberci, v Hradci Králové, v Teplicích, v Ústí nad Labem, v Mostě, v Karlových varech, v Plzni a v neposlední řadě také v Českých Budějovicích.

Tip pro Vás: Pokud už ale máte půjčku u jiné banky, nemusíte smutnit, stačí si půjčku převést do Air bank!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *